Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Artık zayıflamalıyım !
 Pzr 07 Kas, 2010 21:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar buraya yeni kayıt oldum tam olarak nasıl kullanıldığınıda bilmiorm Very Happy ee yaşım küçük olduğu için etrafımdakiler diyet yapma felan diyorlar. bana yardımcı olurmusunuz tam olarak napmam gerekiyor? diyetemi başlıyım yoksa büyümeyimi bekliyim Very Happy Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 07 Kas, 2010 22:12

kaç kilosun canım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 mrb
 Pts 08 Kas, 2010 10:39

bence yaş olarak daha küçüksün. şuandaki önceliklerin bu olmamalı tabiki kilon da önemli. kaç kilo olduğunu bilmiyorum. ama bence acele etme

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 08 Kas, 2010 14:16

yeşimcim eğer kiloların seni rahatsız ediyorsa bunu çözmelisin bence.çünkü kafanda bu sorun varken başka şeylere odaklanamayabilirsin.ama bunu ancak bir uzman gözetiminde yapmanı öneririm.etrafındakilerin dediği gibi yaşın küçük ama bir uzman kontrolünde kilo verebilirsin bence.bizler motive olman konusunda destek oluruz sana.ama bence sana özel bir program uygulamalısın.yanlış uygulamalrla zarar görmeni istemem canım.çünkü gelişme çağındasın.dahiliye uzmanına gidip isteğini anlatırsan gerekli testleri yaparak seni diyetisyene yönlendirir sanırım.biz seni ve haberlerini bekliyoruz canım..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 17:24

Bugün hastaneye gittim tam 90 kilo çıktım :/ bu yaşta bu kilo çok fazla bir çözüm bulunmalı.. kafama takmıyorum diyorum ama bizim yaşlarımızda en çok bu konuyla dalga geçiliyor :/

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 17:59

yeşimcim kilon çok fazla boyunu bilmiyorum ama. bence bir doktor eşliğinde kilo vermelisin. dalga geçenler için değil kendi sağlığn için bunu yapmalısın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 22:42

yeşimcim,çok haklısın.senin yaş grubun böyle hassas konularda epeyce acımasız olabiliyor canım.doktor kontrolünde zayıflarsın canım.sevdiğin bir spor dalına yönelebilirsin.en kolay ve sürekli yapılabileni yürüyüş yapmak.fırsat buldukça yürümeye çalış canım.arkadaş çevrene kendini fiziksel özelliklerinle değil de yeteneklerinle kabul ettirmeye çalış canım.sen kendi yeteneklerini biliyorsan onları yerinde kullandığında fazladan birşey yapmadan hem kabul hem saygı görürsün canım.kiloların buna engel olmamalı.saygınlığını yitirmeden kazandığın başarı en güzel olanı canım.sana azim,irade ve kararlılık diliyorum.biz de seni destekleriz.kolay gelsin canım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Kas, 2010 10:35

yeşim sana lise dönemimi anlatmak seninle paylaşmak istiyorum lisedeyken 72 kg dum. bundan pek eksiğim yoktu sınıfın en kilolusu bendim. herkesin sevgilisi olurdu ben afedersin mal mal bakardım. hiç erkek arkadaşım olmadı lisedeyken. ama derslerime o kadar çok çalışırdımki. herkes bana saygı duyar benden yardım isterlerdi. okulun en yakışıklı çocuklarına ders çalıştırırdım. şimdi o zamanları o saflığı o kadar çok arıyorumki. onun için kilolarınla alay eden arkadaşların olmasın. sen öyle farklı özelliklerini zekanı ortaya koyki onlar kilolarını görmesin. abla tavsiyesi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Kas, 2010 20:59

sağolun gerçekten Smile bu site olmasa bana moral veren kimse olmıycak Crying or Very sad evet sonunda iyi bir diyete başladım : kızartma , kola , çikolata , cips tamamen uzağım artık Smile hem doyduğumuda hissediyorum.. bu işin peşini bırakmıycam dış görünüşüm için değil sağlığım için..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Kas, 2010 21:14

senin başaracağına gönülden inanıyorum canım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.