Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Kas, 2010 22:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bencede yememem gerek ama :S tutamadım kndimi telafi ediyorum ama yaklaşık 2 lt su içtim daha fazla içsem mi sizce?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 11:39

5 mil yaptım şimdi kahvaltı yapıcam sağlıklı ve kalorisiz günler herkese =)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 14:50

sevgili pink diyetlerin en kötü tarafı şu yeme krizleri sanırım.ama yedikten sonra olan oldu deyip koyvermemek gerekiyor işte.bol su içip ertesi gün hafif ama sık sık yiyerek telafi edebiliriz tabi.sen spor da yapmışsın..müthişsin ablacım.ara öğünleri atlamamaya gayret et canım.uzun süren açlıktan sonra yeme krizi olabiliyor.bir de spor yapılan zamanlarda protein alımına dikkat etmeliymişiz ki kas kaybetmeyelim..
sevcanım,
ben diyete başladığımda ilk ay 4 kilo falan verdim.çok düzenli gidiyordum.ama sonra iki kere il dışına çıktım.malum dışarda diyet pek olmuyor.önceki düzenimi kaybettim.ama yavaş da olsa vermek ,almaktan iyidir dedim.iki hafta diyet yaptıysam bvir hafta yapamadım.bazen yapmadığım zaman yaptığım zamanı geçti.bazı ay bir kilo verdim.bazı ay hiç vermedim.okumuşsundur sanırım.ben öğretmenim.üç de çocuğum var.ev,okul,çocuklar...bayağı yoğun geçiyor günlerim.çoğu zaman spora vakit ayıramadım.o yüzden de istediğim gibi veremedim.son bir aydan fazladır çok yorgun ve bezgin hissediyorum.diyet lafı bile canımı sıkıyor aslında.ama tartılmasam da kilo aldığımı seziyorum.şu sıralar kendimi hazırlamaya çalışıyorum.buraya da pink kardeşimin ısrarı üzerine onu kıramadığım için yazıyorum.belki sizin çabalarınız beni motive eder ve yeniden başlarım.birbirimizi destekleyerk başarırız hepimiz..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 17:39

ablacım aslında illa diyet yapman gerekmiyor insan gerçekten bazen kendini skkın hissediyo diyet fln yapmak istemiyo aslında yapılması gereke böle zmnlarda kilo vermeye çalışmak deil kilo almamaya çalışmak olmalı o yüzden sen dediğin gibi kilo vermek için uğraşmamalısın.. teşekkür ederim desteğin için =)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 17:56

ben bu zamana kadar doğru düzgün hiç diyet yapmadım. hele bir dönem kendime o kadar çok güveniyordumki düzyanın en güzel kadını bendim Smile bu nesalaklık anlamıyorum ayol belli kısa ve tombulsun yani. herneyse sonra sonra bazı olaylar yaşadıkça anladımki ben kiloluyum. fazlasıyla. sonrada başladım. başarmak istiyorum o kadar çok istiyorum ki. bazen kırmızı biber hapımı ne diyorlar ondan almayı bile düşünüyorm ama sonra engel oluyorum kendime. korkuyorum. ölümler falan oluyorya. kararlı sizem hocamdiyebilirim sanırım. size gıpta ettim şimdi üç tane çocuğnuz var doğum yapmışsınız ne güzel kilonuz bence gayet ideal. canınız neden sıkılıyor bilemiyorum ama yemek yiyerek bunu telafi etmemeye çalışın yoksa kötü olur iyi bilirim bunu. biz sizinle beraberiz. başarıcaz.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 20:00

pinkciğim çok tatlısın.dediğin gibi diyet yapmak istemeyince almamamya çalışmak en güzeli.bazen insan bilse de bazı şeylri yapamayabiliyor.sanırım ben böyle bir dönemdeyim.ama söz size en kısa zamanda en kararlı ve güçlü halimle başarmak için uğraşacağım.sanırım kışa girecek olmamızda bizim işimizi biraz zorlaştırıyor.vücut kış için depolamaya çalışıyor biz ise o depoları boşaltmaya.yine de yapabiliriz.bu arada 72 lere gelmişsin canım. sana çifte bayram geliyor inşallah..
sevcancım nasıl istersen öyle hitab et canım.teşekkür ederim ince fikirliliğin için.şükür sağlık açısından beni rahatsız eden bir kilom yok.ama yaş geçtikçe kilo vermek zorlaşıyor.ilerde daha rahat olabilmek için zayıflamak istiyorum.sizin yaş avantajınız var.bunu iyi dğerlendirin canım.zaten sen çok istiyorsun kilo vermeyi.bu işin en zor kısmını aştığını gösteriri.bundan sonra bu isteği köreltmeden devamını sağlarsak bu iş tamamdır.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 20:07

bir de şu biber hapı veya başka haplardan kullanmayı hiç düşünme canım.o hapların kilo verdirdiğini ben de duydum.ama ciddi sağlık problemlerine sebep verip bırakıldıklarında verilen kilonun fazlasıyla alındığını da çok yerde okudum.kilo verme işi zaman alan bir şey.bol azim,sabır,kararlılıkla halletmeliyiz.size bunları söylerken kendime de hatılatmış oldum.sebep olduğunuz için bir kez daha teşekkürler kardeşlerim..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 23:46

ewt ablacım inş hedeflediğim bu haftaki 2 kgıda veririm =) ve inş böle mutlulukları sende tadarsın=) sevcan eğer gerçekten istiyosan insan bi şekilde başarabiliyor ben bundan yaklaşık 1 buçuk ay önce 80 kgdım ama bu birbuçuk ayda 8 kg verdim bu durum beni çok mutlu ediyo kendimi güzelleşmiş ve hafif hissediyorum =) ama bi hedefim var ve ona ulaşana dek asla pes etmicem =) inş. hepimiz hedeflerimize en kısa zamanda ulaşırız =)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Kas, 2010 23:48

bu gün cornla kahvaltı yaptım daha sonra öğlene doğru bir elma yedim okula gitmeden bir kase çorba ve yaklaşık 5 kaşık kurufasülye yedim =) şimdi de 6 tane sarma yedim ve ıhlamur içiyorum bu gün az miktarda su içtim o yüzden su içicem 2 lt kadar =) sanırım hafif bir gün oldu =) mutluyum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Kas, 2010 10:32

burda şu anda iki farklı kişiyi tanıdım. birisi kararlı abla sen birde pink sen. sizlerle birşey paylaşmak istiyorum. bu kez diyetle ilgili değil ama. ben sevgilimden ayrıldım. dün akşam. zaten sarsıntılı gidiyor. sonunda bitti saygısızca hakaretler ederek. içim çok acıyor. nerdeydik ne hale geldik inanamıyorum. çok üzgünümm kalbimin parçalandığını acıyı hissediyorum. nasıl toparlıycam onu aramadan nasıldurucam bilmiyorum. çok kötüyüm

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.