Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Alışverişte Kafamda Yanan Apmul
 Cmt 25 Eyl, 2010 17:35
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bugün alışverişte iyice çileden çıktım.. Mad Artık yeni bi diyet programı hazırladım kendime okuldanda yürüyerek gelicem artık ...Artık daha da azimliyim 40 gün sonra yazıcam yeni kilomu inş..Size önerim yazarak yapın bu diyet işini ... Grşrz Idea

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Ekm, 2010 01:34

Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin...
Laughing Laughing Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin... Laughing Laughing Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin...
Gelişmiş editöre geç

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Ekm, 2010 21:33

Lütfen üzerimden reklam yapmayın!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Ekm, 2010 00:52

canım kaç kilosun?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Ekm, 2010 20:06

63 kg mım Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 30 Ekm, 2010 00:02

dkz yöntemini denedin mi? başarılı olanlar var

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 30 Ekm, 2010 13:37

Denedim her yöntemi başardım da ama artık başaramıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 30 Ekm, 2010 21:18

kendini psikolojik olarak hazırla. bu çok önemli. gerçekten istiyor muyum de. bak canım ben kaç aydır 82 kiloyum ve ben bu kiloya daha önce hiç ulaşmamıştım. hem üzülüyüyordum hem de yiyordum. kimse de ikna edemedi. ama dün gece tartıya çıktım (gerçi yemekten sonraydı) 83.8 i gördüm. balon gibi şiştim. dehşet içinde kaldım. yoooo olamaz dedim olmamamlı. ben 80 li rakamları bilmezdim kaç aydır 82 ye alıştım. ama dün gece gördüm ki 80 lerin başları artık 80 lerin ortalarına ilerliyor. sonra sonları ve 90 lar başlayacak. tamam dedim birşeyler değişmeli acilen hem de......

sabah kahvaltımı yaptım. dikkatli olarak . doydum da... dışarıya çıkacaktım. makyaj yapmayayım üstümü giyip çıkayım dedim. grili siyahlı kot kazak falan giydim. saçlarımı taramak için banyoya gittim aynaya bakarken birden o halim o kadar hoşuma gitti ki (bunu kendini beğenmişlik olarak algılama lütfen) ne kadar güzel bir yüzüm olduğunu farkettim ve birden aşağı kısımlara baktım iğrençti. katman katman yağ.....böyle olmamamlı dedim. insanlar 1 yıl gibi sürede 50 kilo bile vermişler. ben topu topu ortalama 20 kilo vericem. bu kadar zor mu bu kadar iradesiz miyim dedim. demek ki 84 ü görmem gerekmiş kendimin ne kadar iğrenç göründüğünü ve de gerçek güzelliğimi kapattımı görmem için Sad bütün gün dikkat ettim. akşam küçük bi falso verdim ama sorun değil o da. asla vazgeçme azimcim.

bu arada gerçekten 14 yaşında mısın?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.