Cevap Gönder  

Üye
Üye

blank.gif
 Diyet hapları
 Pzr 08 Ağu, 2010 14:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar son zamanlarda sağlık bakanlığının bazı diyet haplarını ölümlerden dolayı toplattığını duyuyoruz işte bu yüzden diyet hapları kullanırken azami dikkat edelim bunun için aşağıda linkini verdiğim yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum.

Diyet haplarindaki tehlike

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Ağu, 2010 14:20

bence diyet hapları hıc ama hıc kullanılmamalı. normal yollarla kılo vermeyı denemek en mantıklısı ve eger normal bır sekılde verılmıyorsa endokrın bölümüne gıdıp kılonun nedenı araştırılabılır. ben onu yaptım mesela. insülin direncım ve bır baska hormon rahatsızlıgım oldugundan kılo veremıyormusum. dün tedavıye basladım ve emınım faydasını görecegım

TEBRİKLERRR

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 19 Oca, 2011 16:10

mrb kullandıgım ilacın sizin dedınız gıbı bır yan etkısıyle karsılasmadım guvenılır bır markanın urununu kullandığınız takdırde hıç bır sorunla karsılasılmıyor ben neoxin metaxren-9 kullandım çok memnun kaldım bıtkısel oldu için bır yan etkısı olmadı kılo problemı olan herkez gonul rahatlıgıyla kullanabılır 1.65 boy ve 80 kılo ıdım 1aylık duzenlı bır kullanımda 8kılo verdım ve gayet saglıklıyım dogru urun kullanımda bır sorunla karsılasmazsınız guvenle kullanabılırsınız

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 19 Oca, 2011 17:10

hapı tanıtan kişilerdenmisin reklamını yapıyorsun özellikle isminide vermişsin. Hayır arkadaşlar normal yollardan zayıflamak varken neden kullanalım bu hapları söyleyin bana biz bu kadar aciz insanlarmıyız. kaçtane küçüçük gencecik kişiler öldü. hepsine üzüldük. Sakın eğer burda arkadaşsaz. eğer birbirimize destek vereceksek yediklerimizi paylaşalım burdan tiyolar alalım. spor yapalık su içelim. Beni dinleyin lütfen

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.