Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 lütfen yardımm
 Per 29 Tem, 2010 19:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

18 yasina girdim daha cok genç olmama ragmen kilolarimdan cok rahatsizim fakat acayip yemek seciyorum et tavuk balik turu hicbirsey yemiyorum ayni zamanda sebze turu de yemiyorum.. yedigim seyler kisitli ve hep kilo aldirici seyler pilav makarna patates kizartmasi gibi her duyan sen nasil yasiyorsun diyor Smile ..ama baskada secenegim yok zaten bu yuzden hicbir diyeti uygulayamiyorum sonucta diyetlerde hep sebze turleri falan var..ben nasil kilo verebilirim bana yardimci olun lutfen ne yapmaliyim??

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 29 Tem, 2010 19:26

canım dıyet yapacagım dıye düşünme. senın beslenme alıskanlıgını kökten degıstırmen gerekıyor. makarna pılav ye ama sebzeyı etı ve meyveyı de hayatına kat yavas yavas.

TEBRİKLERRR

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Ağu, 2010 11:23

Canım bende aynıyım seninle yanlızım diye düşünme sebze yemem çok seçerim,et yemem sadece tavuğun göğüs kısmını yerim.Seninde örneğin çoğunlukla sebze sevmesende sevdiğin bir kaç sebze vardır örneğin ben pırasayı çok severim ıspanağı severim.Sevmediklerindende az ye bence canım yada yemekten önce çorbayla başla zaten insanı tok tutuyor inan

Bence özel bir diyetle başlama sağlıklı beslenerek işe başla günde en az 8 bardak su iç illa 3 öğünle sınırlı kalma ara öğünler koy kendine ama ana öğünlerindede çok yeme ara öğün koyarsan.Yemeklerden önce 2 bardak su içiyorum ben tok tutmaya yardımcı oluyor tavsiye ederim.Ayda en fazla 6 kilo ver çünkü gençler için 6 kilodan fazlası zararlı,yetişkinler içinde 4 kilodan fazlası zararlı.Amacın bu beslenme şeklini yaşam şekline çevirmek olmalı istediğin kiloya ulaşsan bile örneğin öğle yemeğinde hamburger patates kızartması kolamı içtin akşam yemeğini hafif tut.Böyle yaparsan zaten kilon sabit kalacak tatlım.Umarım yardımcı olabilimişimdir sevgiler Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! (Başlık yok)
 Çar 24 Ağu, 2011 13:57

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve size kullandığım bir bitkisel üründen bahsetmek istiyorum.ben kullandım ve çok memnun kaldım ihitiyacı olan herkesinde kullanmasını tavsiye ediyorum.ben ev hanımıyım 2 çocuğum var ve bilen bilir gerçekten kilo almak kaçınılmaz oluyor Sad bir tanıdığım sayesinde bir ürünle karşılaştım tamamen bitkisel bir ürün ismi MİSUTGARU . toz halinde bir karışım leblebi tozu tadında Smile sabah öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı yediğinizde tokluk hissi veriyor ve diyet yapmanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor.ben denedim ve yararını gördüm ihtiyacı olanlarında yararlanması için paylaşmak istedim.ben 5 buçuk ay kullandım 76 kilodan 61 kiloya kadar düştüm.bu ürün gerçekten çok iyi Very Happy daha fazla bilgi almak isterseniz bana mesaj atabilirsiniz.herkese mutlu güzel günler dilerim Very HappyVery Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: lütfen yardımm
 Çar 24 Ağu, 2011 18:17

seymaaaa demiş ki:
18 yasina girdim daha cok genç olmama ragmen kilolarimdan cok rahatsizim fakat acayip yemek seciyorum et tavuk balik turu hicbirsey yemiyorum ayni zamanda sebze turu de yemiyorum.. yedigim seyler kisitli ve hep kilo aldirici seyler pilav makarna patates kizartmasi gibi her duyan sen nasil yasiyorsun diyor Smile ..ama baskada secenegim yok zaten bu yuzden hicbir diyeti uygulayamiyorum sonucta diyetlerde hep sebze turleri falan var..ben nasil kilo verebilirim bana yardimci olun lutfen ne yapmaliyim??

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve size kullandığım bir bitkisel üründen bahsetmek istiyorum.ben kullandım ve çok memnun kaldım ihitiyacı olan herkesinde kullanmasını tavsiye ediyorum.ben ev hanımıyım 2 çocuğum var ve bilen bilir gerçekten kilo almak kaçınılmaz oluyor bir tanıdığım sayesinde bir ürünle karşılaştım tamamen bitkisel bir ürün ismi MİSUTGARU . toz halinde bir karışım leblebi tozu tadında sabah öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı yediğinizde tokluk hissi veriyor ve diyet yapmanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor.ben denedim ve yararını gördüm ihtiyacı olanlarında yararlanması için paylaşmak istedim.ben 5 buçuk ay kullandım 76 kilodan 61 kiloya kadar düştüm.bu ürün gerçekten çok iyi daha fazla bilgi almak isterseniz bana mesaj atabilirsiniz.herkese mutlu güzel günler dilerim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.