Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 12:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

akşam ve öğle yemeklerı sebze yemegı, bır yumurta büyüklüğünde et yoksa tavuk etı o da yoksa peynır. yagsız sınırsız salata ve ıkı dilim ekmek(kepek çavdar yada tam bugday ekmegı olmasına dıkkat et) eğer yemekte makarna ya da pılav varsa bır dılım ekmegın yerıne ıkı kasık yiyebılırsın. diyelım kı 4 kasık pılav yedın o yemekte ekmek tüketmemelısın.
bunlar bana doktorumun önerileri canım.

TEBRİKLERRR

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 13:20

Ekmekle benim aram yok ama her akşam sadece yağsız sınırsız salata yiyeyim 2dilim ekmek yerim arada da salatanın yanına sebze yersem olur sanırım öğle yemeklerini seçme imkanım yok çünkü firmadan çıkan yemekleri yiyorum onda da az yerim böylece inşallah başarırım çok sağol yaren çok teşekkür ederim size

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 08 Ağu, 2010 14:21

Merhaba benim eşimle nerdeyse boyunuz aynı ancak eşimin kilosu 80 idi doğumdan sonra veremedi ancak şu anda kilosunu 72 ye indirdi bunu nasıl yaptı dersen sadece günde 2 saat yürüdü birde yemesine içmesine dikkat etti vede en önemlisi azim.Şimdi her gün yürüyor egzersizi evde yapıyor vede ayda ortalama 2 kilo kadar vermeye devam ediyor.Umarım yardımcı olmuştur.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.