Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Acil yardım edin lütfennnnnn
 Cum 09 Tem, 2010 11:13
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım benim 12 kilo vermem lazım hayatım boyunca hiç diyet yapmadım 24 yaşındayım 1.65 boyundayım psikolojik olarak çökmeye başladım aynaya bakmak bile istemiyorum birde etrafımdakiler kilo aldığımı söyleyince iyice moralim bozuluyor.İşim dolayısıyla oturarak çalışıyorum hareket etme ihtimalim yok evimle işim arası 2 dakika mesafe akşamda 7de çıktığım için yine yürüme şansım yok.Ben öyle ekmek,abur cubur yiyen biri değilim kolada içmem sabahları bir kase kellogs yiyorum öğlen iş yerinde yemek ne çıkırsa onu akşamda bir tabak yemek ama az yiyiyorum ama yinede kilo veremiyorum ne yapcam ben ne olur yardım edinnnnn :...............(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:17

hosgeldın canım. hayatına bıraz hareket katacaksın canım. kac kılosun bak bız kac kılodan nerelere ınıyoruz. 12 kılo fazlan varsa cok rahat halledersın

TEBRİKLERRR

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:28

Hoşbuldum 64 kiloyum ben nasıl halledeciğimi bilmiyorum hiç hayatımda diyette yapmadım ben yardımlarınıza tecrübelerinize çok ihtiyacım var kesin kararlıyım kilo vermeye ama nasıl ne yapıcam onu bilmiyorum Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:34

sen yolu yarılamıssın canım. kararlı olmak zaten yolun yarısı ve gerısı tefeerruat. bıraz daha kontrollu yeme ve bıraz daha egzersız olunca olup bıtecek ınsallah. bak senle aynı yasta ve aynı boydaymısız. ben de keşke 65 olabılsemmmmm Smile öncelıkle yedıklerını bence 6 öğüne cıkar. sıksık ve azar azar ye. bu sıteye her gun gırme ımkanın varsa bırlıkte kontrollu ılerlerız burda da arkadaslarımız var ve bız yarıs yapıyoruz. bıze katılabılırsın belkı yarıs heyecanı sana daha cok azım verır

TEBRİKLERRR

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:43

Siteye her dakikada girerim sorun değil bugün sabah 08:15 te süt ile kellogs yedim öğlen yemek listesinde soğuk tabağı (yani peynir salatalık kaşar gibi şeyler) peynirli börek salata ve karpuz var akşamda salata yiyeceğim gün içinde sallama yeşil çay içiyorum sabah öğlen akşam olarak 3 bardak ara öğünlerde ne yiyeyim ve saat kaç gibi bide sallama yeşil çayın faydası olurmu bilmiyorum içiyorum ama Smile akşamları mekik çeksem işe yarar mı ?Ben çok soru soruyorum farkındayım ama çok bunaldım kilo çizelgene baktım da bu azmine değil 65 kilo 55 bile olursun eminim bende size öğrendiklerimle yardımcı olmaya çalışırım ne gerekiyorsa,yapabileceğim ne olursa Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:53

sevcep hoşgeldin aramıza. sen hepimizden de zayıfsın. ne güzel.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:58

canım benım ben dıyetısyene gıttım ve bana verdıgı yemek saatlerı sunlar
8:30 kahvaltı
11: ara öğün bir meyve ve cay bardagı kadar süt ya da yogurt
13:30 öğle yemeği
15:30 ara öğün yine aynı sekılde
18:30 akşam yemeği
21:30 ara
ben buna uymaya calısıyorum ve cok guzel düzenlıyor ınsanı. ara öğünlerı yedıgınde de ana öğünlerde fazla acıkmıyor ve yemegı abartmıyorsun.
tabıkı mekık cok işine yarayacak. eğer dısarda yürüyüş imkanın yoksa evde leslıe sansone ile yürüyüş diye bır program var. onu ındırıp uygulayabılırsın. ben genelde 3 mıl onunla yapmaya calısıyorum. epeyı terleyecek ve kalorı yakacaksın emınım

TEBRİKLERRR

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 11:58

Hoşbuldum zencefil sana zayıf gelebilirim ama gel bide bana sor aynaya bakmıyorum artık ama burda hep birlikte istediğim kilolora ulaşıcaz azmin elinde kimse kurtulamaz Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 12:05

Çok teşekkür ederim yarencim bende bugün bunları uygulayacağım akşam yemekleri zeytinyağlı yemeklermi yersin ne biliyim sadece bir tabak makarnamı yersin her akşam farklı sebzemi tüketirsin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Tem, 2010 12:05

sevcep sen de arkadaslar bız de yarışalım mı bölümüne gelsene. bir oraya bır buraya gıtmayalım. sen de bızımla yarısmaya katıl

TEBRİKLERRR

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.