Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 133, 134, 135  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 16:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hadi görüşürüz. eşime söyledim saklayacak Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 21:07

saat 15:00 gibi bıraz karpuz yedim
18.00da da tavuk haşlama, salata, bir kase çorba ve ıkı dilim ekmek yedim.
bugün spor yapamadım. temizlik benı cok yordu. cezama razıyım yani. yarın ıkı saat spor yapacagım inşallah. bugün yapabılseydım sporumu cok süper olacaktı aslında. senin nasıldı öğleden sonran

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 21:44

ben de 16 gibi bir kase sirkeli salataya beş altı kaşık haşlanmış makarna ekleyip yedim.akşam yemeğimden önce leslie ile 3 mil yaptım.akşam 19 civar da bir kase çorba,söğüş domates,beş altı kaşık patates yemeği,küçük bir kase yoğurt,bir dilim kepek ekmeği yedim.aslında akşam yemeğini en geç 18.30 gibi yemeye gayret ediyorum.bu akşam biraz gecikti.20 .30 gibi 5 çubuk krakerve bir tane çizi yedim Embarassed söz yarın yapmıyacağım.
temizlik yordu dimi seni.yarın telafi edersin artık.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 21:54

temizlik yordu yormaz mı? bır de şimdi de bir porsıyon meyve ve bır su bardağı süt içötim. bugün doktorun verdiği listeye harfiyen uydum. lıste dısında hıcbırsey yemedım. zaten 6 öğün yiyince ınsanın aklı yemekte olmuyor canı hıcbırsey cekmıyor. meyve ve sütü sırf lıstede var dıye yedım. yoksa hıc de ac degıldım. zaten ben yemeye yemeye metabozlızmamı epeyı tembellestırmısım. bugun hıc de tuvalete cıkma sıkıntısı cekmedım. hatta 2 kere falan cıktım. kendı basıma yaptıgım dıyette ıkı gunde bır anca cıkıyordum ve de coooook fazla sancı cekıyordum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 21:59

çok sevindim canım.diyetteki en büyük sıkıntılardan biri tuvalet oluyor.insan zayıflamak için az yemeliyim diye düşünüyor di mi?bizi hataya düşüren de bu oluyor.çünkü direnç başlıyor o zaman.sence benim yediklerim nasıl?ben de senin menülerinle kıyaslıyarakdikkat edeceğim yediklerime

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 22:01

senın yedıklerın uygun tabı. bu arada istersen sana yazarım doktorun verdıgı dıyetı. 1500 kalorılık. ayda 2-4 kılo kadar verılıyormuş. metabolızma hızına göre. doktor şunu dedı asla bu lıstedekılerı azaltma ya da arttırma. zayıflayamıyorum dıye de üzülme eger veremıyorsan verdıgın direkt yağdan olacak ve gerı almayacaksın. metabolızman bu yeme düzenıne alıstıgında daha rahat kılo vereceksın dedı.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 22:08

çok iyiymiş canım ya.önemli olan yağı vermek zaten.biz de onu istiyoruz di mi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 22:12

tabıkı öyle yağı vermek. uzun süre olacak olsun varsın. ben bır doktor arkadasımla dertlesırken şöyle demıstım : uzun zamandır kılo vermem durdu cok moralım bozuluyor. bır an önce kılo vermek ıstıyorum demıstım. o da su cevabı verdı sankı bır haftada kılolarını aldın da bır haftada vermeye calısıyorsun. uzun bir sürede yavas yavas aldıgın gibi yıne uzun sürede yavas yavas vereceksın kı sağlıgından olmayasın. fazlasıyla motıve ettı bu söz benı. yemeklerı götürüp yavas yavas alırken hıc de önemsemıyordum kılo alma ısını. sımdı verırken neden bu kadar acelecılık degıl mı...
istersen burdan yazayım sana listeyi sen de uygulamak ıstersen

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 22:14

olur tabi sevinirim..sana zahmet vereceğim ama Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 22:17

oolur mu canım. ne zahmetı... yarıştayız ama söz verdın benden cok zayıflamak yok... yoksa lısteyı yazmam bak Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 133, 134, 135  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.