Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 14 yaşında Sağlıklı Beslenme
 Pzr 20 Haz, 2010 00:18
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

14 yaşında Sağlıklı Beslenmek ve birazda forma girmek için (boyum 1.85 kilom 76) neler yemeli nelerden kaçınmalıyım?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: 14 yaşında Sağlıklı Beslenme
 Pts 21 Haz, 2010 15:36

ablacım resmimi koyuyorum sen bak bi kilolumuyum?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Haz, 2010 18:22

elacım resmin nerde canım.?daha yaşın o kadar gençken niye bu kadar umutsuzsun?ben ne yapayım o zaman?yaşımsenikinin iki katından bile çok ve hala umutluyum.mutlu olmak bizim elimizde canım.bazen çaba göstermek zor gelebilir ya da içimizden gelmeyebilir.ama kendimize yenilmemeliyiz.pırıl pırıl bir genç olduğuna inanıyorum.mutlaka yapmaktan hoşlandığın birşeyler vardır.onlara dikkatini yoğunlaştır ve lütfen yaşadığın her andan kendine güzel bişey katmaya çalış.hadi ama yapabilirsin..göreyim seni canım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Haz, 2010 18:22

elacım resmin nerde canım.?daha yaşın o kadar gençken niye bu kadar umutsuzsun?ben ne yapayım o zaman?yaşımsenikinin iki katından bile çok ve hala umutluyum.mutlu olmak bizim elimizde canım.bazen çaba göstermek zor gelebilir ya da içimizden gelmeyebilir.ama kendimize yenilmemeliyiz.pırıl pırıl bir genç olduğuna inanıyorum.mutlaka yapmaktan hoşlandığın birşeyler vardır.onlara dikkatini yoğunlaştır ve lütfen yaşadığın her andan kendine güzel bişey katmaya çalış.hadi ama yapabilirsin..göreyim seni canım Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.