Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Fikir ZAYIFLATAN-GÖBEK ERİTEN VE GÜZELLEŞTİREN HİNT KADINLARININ S
 Cum 28 May, 2010 10:16
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ZAYIFLATAN-GÖBEK ERİTEN VE GÜZELLEŞTİREN HİNT KADINLARININ SIRRI:UYGULA:
Kızlar size bomba gibi bir haberim var.Siz de benim gibi mucizeye inanamayacaksınız!Aşağıdaki kür ile hem göbek yağlarınız mum gibi eriyecek hem de cildiniz ışıl ışıl olacak ve güzelleşeceksiniz.
Bu kür garantili ve %100 etkili.denemesi bedava.Çünkü bilimsel olarak kanıtlandı.Gülden Çimen’in önerdiği bu kür ile yüzlerce kişi aynı anda hem zayıflıyor ve hem de güzelleşiyorr.
Bilimsel açıklamasına gelince;yağsız yoğurdun göbek yağlarının %81 inin tek başına erittiği ABD Tennesse Üniversitesinde yapılan araştırmalar da ortaya kondu.Ayrıca zencefil’in yağ yakıcı özelliği aşikar.Yine zerdeçalın hazmı kolaylaştırdığı ve ödem attırdığı bilinmekte.Ayrıca tarçın kanı temizler ve zyıflamaya yardımcı oluyor.
Kür:
1 kase yağsız yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın
1 kase yağsız yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.Tadı da muhteşem.Aynı zamanda yoğurtun tok tutma özelliğinden açıkmıyoruz.Ben uygulayalı 1 hafta oldu ve şimdiden 3,5 kilo verdim.Yüzümde düşmeden kilolarımı verdim.

www.guldencimen.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 May, 2011 19:31

aaa çok güzel hemen denicem arkadaşım.birde yemeklerden 15 dakika önce dereotu yersn 1 çorba kaşığı iştahı dengeliyor.ben bu yöntemle 15 kilo verdim.ama sonra dikkat etmediğimden 4 kiloyu geri aldım.tekrar başladım.bugün 3. günüm.derotunu dene. yoğurdu açmı,tokmu yoksa aralardamı yiycez....

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Haz, 2011 10:01

ben 3 ay önce diyet yaptım 2ayda 7,5 kilo verdim (tabi çoğu ödemdi) ancak ağır bronşit olunca bal tüketmeye başladım ve sporu kestim (nefessiz kaldığım için) şuan 82 kiloyum (oldukça geri aldım kilolarımı Crying or Very sad ) son 2 haftadır diyet yapıyorum ama kilo vermek bir yana 80 den 82 ye çıktım Crying or Very sad umutsuz bir durumdayım kendimden nefret ediyorum artık bu yüzden her yöntemi denemeye karar verdim. bu yöntemi deneyeceğim ama bundan başka yapılması gereken birşey yok mu? ne kadar sürecek bu durum? çok soru sordum ama inanın çok zor durumdayım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.