Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Grrrr ! güvenmek istiyorum kendime
26.05.2010 - 27.05.2010 arası (dahil)

Sal 25 May, 2010 02:01
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Hamileliğim boyunca tam 48 kilo oldum 100 kiloyla doğuma girdim doğumdan sonra 86 ya indim sonra öylece uzun bir zaman kaldım 3 Mart ta dalga geçmelere ve aşağlanmalara dayanamayarak diyet yapmaya karar verdim ve şu an 69 oldum ama 56 olmam gerekiyo lütfen bana yardım edin eskisi gibi zayıf olmak istiyorum bıktım artık eleştirilmekten lütfeeenn Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 May, 2010 13:25

bence süper bişeyi başarmışsın sen zaten...üç ay bile olmadan 15 kilo vermişsin ki bu senin kendine olan inancının vegüveninin en büyük kanıtı bence...çok iyi gidiyorsun..bu şekilde en cok üç ay sonra zaten hedefine ulaşısın inşallah...bence seni elştirenler kıskandıkları için bunu yapıyor...iradeni ve şevkini kırmalarına hiç izin verme arkadaşım...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 May, 2010 14:40

keşke ben 69 olmayı başarabılsem bu sürede. sen kendını moral bozukluguyla bunları yapmaya zorlama. bence kendın ıstedıgın ıcın ama gercekten kendın ıcın yap bunu. kimsenın moralını bozmasına ızın verme. cok daha ıyısını yapacaksın emınım

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 May, 2010 14:16

bencede çok iyi ilerlemişsin canım.bundan sonrada pes etme yola devam.bende yarın diyete ve spora başlıyorum.bu akşam iş yerinden çıktıktan sonra ilk işim evin yakınındaki spor salonuna kaydolmak.hepimize iyi şanslar kızlar...hep destek tam destek

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.