Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 yeni bi karara hazır olan varmı ? gerçek bir diyet kardeşi..
 Sal 18 May, 2010 10:29
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

her daim birlikte adım atacağımız bu diyet serüvenini birlikte yürüteceğimiz bir kardeş istiyorum 19 yaşındayım ve 76 kiloyum bu durum beni gerçekten rahatsız ediyor ama bi türlü başaramıyorum bu gün bi karar vermek istiyorum ve sadece 1 arkadaş istiyorum gerçekten birlikte başaracağımız bi arkadaş?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 19 May, 2010 00:44

sen den çok büyük birini kabul edersen ben sana destek olmak isterim..diyet kardeşi isteyip cevap verdiğim belki onuncu kişisin sen...diğerleri en çok 4 kere yazıp vazgeçtiler..ben buradayım..istersen sana yol arkadaşı da olurum...nasıl bir destek arıyorsun?anlatırsan sevinirim..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 13:17

yaşın hiç bi zmn sorun olmaz ablacım sadece birbirimize destek vererek bu işi başarmamız gerektiğine inanıyorum ben bunu söylediğim gün başladım diyete ve şuan 2 kilo vermişim çok mutluyum eğer istersen uğguladığım şeyi sana da söyleyebilirim istersen msnden de konuşabiliriz ben sadece kendimi mutsuz hissettiğimde bu kilo sorununu kafama taktığımda yanımda bana destek olcak bi arkadaş belki de bir abla istiyorum ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 19:19

ben de varım. 24 yaşında bir öğretmenim. ıkı ay öncesınde 96 kiloydum şimdi ise 86 kiloyum. daha coooook vermem gerekıyor. bu yolda benı anlayabılecek ve benım de sıkıntısını anlayabılecegım bır kışıye ıhtıyacım var. ıkı kişi bu işin içinde olunca yoruldugumuzda bırbırimize güç verırız. yöntemlerımızı aktarırrız ve belkı bıraz da kontrol mekanizması oluruz. eğer gercekten bu sürecı devam edebılecegım varsa lütfen mesaj yazsın. bu sıkıntıyı yalnız cekmedıgımızı bılelım ve daha kontrollu olalım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 19:37

sevgili yaren61 eğer melti için sakıncası yoksa ben ikinizin de yol arkadaşı olabilirim..birbirimize destek verip bu işi yapabiliriz ..çok da iyi olur çünkü yalnız çok zor insan mutlaka motive edecek birini arıyor..üçümüz bibirimize destek olup yapabiliriz..
isterseniz her gün yediklerimizi yazarak kontol sağlayabiliriz ya da kendimize kısa vadeli hedefler belirler ve yapmaya gayret ederiz..mesela her hafta bir kilo verelim şeklinde..bir de her gün düzenli haberleşmeliyiz ki yaptırımı olsun bence...siz ne dersiniz?haber bekliyorum...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 19:43

bence cok da ıyı olur ama buradan haberleşmek bıraz zor oluyor bence. msn den haberleşmemız daha net olacaktır. siz ne dersiziniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 20:07

kusuruma bakmazsanız ben bu konularda bira fazla temkinliyim herhalde..sanırım yaşla ilgili bişey.. lütfen şahsi almayın ..bir de benim üç çocuğum var ve çalışan bir bayanım..istediğiniz zamanlarda sizinle irtibata ne kadar geçebilirim bilmiyorum..bir süre mesajlarla denesek eğer verim alamazsak sonra başka çözüm üretsek siz ne dersiniz..lütfen beni yanlış anlamayın..beni çok şüpheci görebilirsiniz ve bu sizi rahatsız edebilir bunu anlayışla karşılarım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 20:11

kesınlıkle sıkıntı degıl. sizi anlıyorum. ben de fazlasıyla toyluk yaptım sanırım Smile benım için ıyı bır iletişimde olmak önemlıydı ama nasıl ıstersenız öyle olsun

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 20:13

ben 96 kılodan 86 ya düştüm şimdi rahatsızlıgım nedenıyle kılo vermem de zor. su ve spora elımden geldıgınce dıkkat etmeye calısıyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 May, 2010 20:15

estağfullulah..ben seni de anlıyorum..(sen dememde sakınca yoktur sanırım..)bu arada ben de öğretmenim ama lise öğretmeni olduğum için de bu şüpheli bakışla bakıyor olabilirm...biliyorsun gençlik çok değişken ve bizi hep kontollü davranmak zorundayız..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.