Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 14:48
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yaren,detoksa başladın mı?nasıl gidiyor?ben de geçen haftaki kiloma döndüm şükür.şişlik dönemi bitti.tekrar 74.8 geldim.şimdi temizlik yapıyorum.diyet iyi gidiyor.akşama yürüyebilirim inş.görüşmek üzere

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 15:53

evet bugün basladım. ıyı gıdıyor şimdilik. 3 saat kadar yürüdüm bugün. 85.8 cıktım bakalım yarın ne olacak. görüşmek üzere

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 21:25

ya bu detoks işi çok sıkıcı yaa. hiç tek besinle bu kadar saat beslenmemıstım. açlık hıssetmedım ama aynı seyı durmadan ıcmekten sıkıldım. ve su an ıtıbarıyle de dıyetı delmıs bulunmaktayım Smile sadece azcık menemen yedım ıkı kasıkcık. bırsey olmaz sanırım ya da ınsallah cok bozukmamıstır Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 21:47

bir şey olmaz canım okadarcık bişeyden.nihayetinde o da sebze.dediğin gibi açlık hissedilmiyor ama sıkıcı.o yüzden sen yapınca konuşuruz demiştim hangi aralıkla yapacağımızı.maşallah bu gün ne güzel yürümüşsün.hayran kaldım.bu gün ben de çok yürüdüm.evde temizlik yaparken yürüdüğüm mesafe ölçülemiyo ama ...bu hafta yazılı haftası.hafta içi okul işlerim yoğun olur..umarım yürümeye vakit ayırabilirim.pazartesini iple çekiyorum.bakalım detoks sen de ne sonuç verecek..ben iyi bişey bekliyorum.sporla da destekliyorsun çünkü Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 22:19

su saat ıtıbarıyle hıcbır degısıklık yok gıbı. sabah 7.30 kalkıp bır saat arkadasla yürüdük kahvaltıdan önce. en cok yag yakımı o zaman oluyor dıye duymustuk. öğleden sonra da ıkı saat kadar yürüdük. toplam üç saat oldu. evde de egzersız de yaptım. bakalım güzel bir sonuc verecek mı. sabah tartıda 86.5 görmüştüm. arada cıktıgımda 85.8 e ındım ama su an ıtıbarıyle 86.2 gösteriyor. bu arada bugun 3.5 lıtre de su içtim. bır kılo kadar verebılır mıyım kı yarın dahıl olarak

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 22:55

verme ihtimalin yüksek canım.ama moralinin bozulmaması için sabah tartıldıktan sonra gün içinde tartılmazsan iyi olur bence :)bol şans

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 May, 2010 13:37

bu sabah tartıya cıktıgımda 85.4 ü gördüm. inşallah bugun de aynı istikrarla devam eder. bır arkadasla beraber yapıyorduk o da tam bır kılo verdi. bakalım yarın sabak ne olacak. eğer bir kilo daha vermıs olursam yarına sanırım küçük bir hediyeyi hak ederım değil mi Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 May, 2010 16:52

müthüşsin arkadaşım.çok sevindim.tabiki bir hediyeyi hakediyorsun..ben de bu sabah hala 74.8 im.yarın yeni bir hafta başlıyor.en az bir kilo vermeliyim.bize başarılar..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 May, 2010 17:01

göbek kısmını yağsız yogurtun erittiğini duydum. öyle bir bilgin var mı. bir diyetısyen bir kase yağsız yogurda bır cay kasıgı zencefıl, tarcın ve zerdacal karıstırıp. üç öğün bunu yemeyı önermıs. hatta bu sitede bir arkadas da denemız ve bır haftada 3.5 kılo vermıs. ben yarın kendıme tatıl yapayım detokstan sonra. sonra da bunu deneyeyım dıyorum. sen ne dersın ? bir de bu haftakı detoksu bence 15 gun sonra tekrarlayalım böyle sonuc alacaksak. ne kadar sıkıcı olsa da katlanırız artık yagsız yaşama ugruna Smile senın fıkrın ne bu konularda

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 31 May, 2010 11:41

şu çorbalı detoksu 15 günde bir tekrarlamaya ben de varım.dediğin gibi sıkıcı da olsa yapılabilen bişey ve yağsız yaşam için katlanılabilinir. Smile yoğurdun zayıflatıcı etkisini ben de duydum.ama detoks gibi tek başına yoğurt yiyerek yapılacak bir diyetse hemen bu detosun ardından yapmak pek iyi bir fikir gibi gelmiyor bana.metabolizmayı şaşıtırsak ve direnişe geçerse verdiklerimizden de olmayalım derim.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.