Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Haz, 2010 15:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadasım bır kere yapmıs olman zaten yapabılecegının en büyük garantısı. bu senın ıcınde var olan bır azmın gösterfesı. inşallah bu sefer de yapacaksın üzülme. hepimiz yapacagız buna ınanmalıyız.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Haz, 2010 15:52

kararlı kardeşim. kaçamaklarımz olacak bunu kendıne hıc sorun etme. kacamaklar olmadan verdıgın kılo bencde gerı alınması en kolay kılo olur. sen doyet bıttıgınde onları yedıgınde bu sefer bır bucuk katıyla gerı almıs olacaksın. şimdi yavaş yavaş ama nıckın gıbı kararlı olarak ver ve bır daha arkadalarından da su dökme. giden gitsin. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Haz, 2010 16:19

haklısın canım.takmıyorum onu kafama.dediğim gibi kararlıyım,başaracağım...birlikte başaracağız Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Haz, 2010 16:21

sevgili too-che hoş geldin aramıza.maşallah,ne güzel yürümüşsün.elimizden geldiğince destek oluruz sana.. hepimize kolay gelsin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 18:21

yaarkadaşlar burayı bu gün gördüm ve üye oldum berbat durumdayım tam anlamıyla dibe vaurdum kilomu ve tarihi kaydettim bende bakalım verebilecekmiyim motivasyonun hemen düşüyor inş atrık bu sorunu yaşamm 1.56 boyum ve 89 kiloyum eşim deyimizye tam bir duba oldum yani artık bunları duymak istemiyorum inş tam kararlılıkla rejime başlıyorum Surprised

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 20:21

hoşgeldin arkadaşım. biz burda cok ıyı dostluk kurup cok da guzel zayıflayacagız. su anda kararlı ve ben yarış halındeyız bize katılabılırsın sen de. tum kötü kelımelerı kafandan at önce. zayıf halını düşün ve kesınlıkle yapabılecegını aklından hiç çıkarma. gunluk yedıklerını ve sporlarını yaz yarışma sayfasına. birbirimizi motıve edeceğiz emin ol. yaklasık aynı kilodayız ben de 84 kılodayım. zayıflayıp çıtır olacagız unutmaaa

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Haz, 2010 21:54

karamael,hoş geldin .hadi sen de katıl bize.eşine inat zayıfla da görsün canım.işin şakası bu.önce kendin için isteyebiliyorsan daha etkili oluyor canım.hep diyorlar ya iş kafada biter diye.gel sen de bitir bu işi bizimle....

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.