Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 20:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben ıkı ayda on kılo verdıgım halde hala kılo verdıgım anlasılmıyor. çünkü kıyafetlerımız bol. bunu hıc kafana takma bence. ıkıcıncısıne gelınce bugun ölçüsüz yediysen yarın telafısını yaparsın bu işin bittiği anlamına gelmıyor. hem senın kılon cok degıl sandalye senden degıl sıkıntılı oldugundan gövdesınden uzaklaşmıs. hıc kafana takma bence.
bugun benım yedıklerım ölçülüydü ve spora da cıktım. yarından sonra bır saat eşimle ve bır saat de arkadaşımla yüreyecegım. gunde ıkı saat ya da en azından bır bucuk saat. cocuk olmayınca spor konusunda daha fazla vakıt kalıyor.
ben sana da kendıme de ınanıyorum kı hedefledıgımız kıloya ulasacagız.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 22:06

sağol arkadaşım..iyi ki varsın....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 22:13

sen de iyiki varsın diyet kardeşim benım Smile ben pıknıktekı fazla yedıklerımın acısını çıkardım bu ıkı gunde. şimdi yıne 85 li sayılar görmeye basladım tartıda. sana da ınanıyorum kı bugunun de telefısını yapacaksın hem arkadaslarının da farkedecegı zamanlar gelecek o zaman sen de ben cok oluyor kılo verelı yenı mı farkettınız dersın. benım farkeden arkadaslarıma neden benımle ılgılenmıyorsun 10 kılo verınce mı fark edebıldın dıyıp kızdım. farketmedıklerı gunun acısını cıkardım yanı Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 08:55

ne iyi dedin kardeşim..aynen öyle yapacağım...biraz da onlar bozulsun di mi..
ben regl dönemime girdim o yüzden bu hafta kilo vermem durabilir hatta tartııda fazla çıkarım..hatta çıktım.. Sad ama dert etmiyorum..geçici bir durum bu...bakalım şu iki günlük detoks ne kadar işe yarayacak....bu arada bu sabah76.2 geldim..dediğim gibi geçici bu durumu önemsemiyorum..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 16:03

gecıcı bır durum sıkıntı yok. ben de bu sabah 85.9 geldim. bakalım haftaya pazartesi günü ne olacak. bu gün okulda bıraz fazla kacırdım gıbı. sımdıye kadar 2 lıtre de su içtim. fazla yememın telafını aksam sadece salata yıyerek yapacagım. bırazda da arkadasımla yürüyüşe çıkacagız. bır de eger dısarıda spor ıcın ayıracak zamanın yoksa plates topunu önerırım. ben evde yapmaya calısıyorum. platese dıkkat ettıgımde daha cabuk ınceldıgımı farkettım. sana da tavsıye ederım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 19:11

plates topum var ama etkin bir şekilde nasıl kullanacağımı bilmiyorum..evde koşu bandım var..bugünden itibaren işi sıkıya alıp her gün yürüyeceğim inşallah...her gün sana da rapor vereceğim ki bunu yapmayı sürekli hale getirebileyim...sen platesi kendin mi yapıyorsun?damdan düşer gibi sordum ama....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 19:18

oğlumu markete götürüp meyve suyu alacağız ablası...ilerleyen saatlerde yürüyüşümü de yaptıktan sonra haberleşiriz inşallah...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 19:23

ben platesı kendı basıma yapıyorum. cd var elımde. onu acıp oradakı etkınlıklerı takıple yapıyorum ve cok da etkılı oluyor. ya sen cok sanslısın evde benım yürüyüş bandım olsa ben üstünden ınmem herhalde. her fırsat oldukca 10 dakıka 15 dakıka yürürüm her fırsatta. sen aslında cok daha ıyısını yapabılırsın ınan kı. ben buna ınanıyorum.
Allah bagıslasın kardeşim. Analı babalı büyütün inş.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 21:54

Amin..Allah razı olsun..Allah sana da evlat sevgisi tatmayı nasipetsin inşallah...aslında ben de yürümeyi çok seviyorum ama benim yavrucuklarımdan fazla zaman bulamıyorum..olsun Allah onların canını sağ etsin de gerisi olur...günler uzadı ya artık inşallah zaman ayırma şansım fazla olur..iyi geceler kardeşim..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 May, 2010 22:02

zaman ayırırsın ınsallah. ben bugun öğlen fazla kacırdıgım ıcın aksam sadece salata yedım. 2.5 lıtre de su içtim bugun. sen ne yaptın.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.