Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 11:30
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

akşam misafirlikte biraz ipin ucu kaçtı...bu gün de arkadaşlarla buluşacağız..hadi hayırlısı...

En son kararlı tarafından Pzr 23 May, 2010 11:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 11:36

benım dün çok iyiydi. 800 gram verdım. bugun de o sekılde dıkkat edersem yaptıgım kacamakları kurtarmıs olacagım. pazartesı gunu normal dıyete devam

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 11:42

yarencim kilo cetvelini oluşturmayı başardım sana da tarif edeyim istersen....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 11:43

çok sevınırım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 11:59

kilo cetvelimin sağ üst köşesinde bir adres varya oraya giriyorsun.almanca bir site ama önemli değil..sayfa açıldığına yeşil yazıyla yazılmış ticker yazısına tıklıyorsun.açılan sayfanın sol üst köşesindeki listeden fettanteil ticker yazanı seçiyorsun.çeşitli cetvellerden beğendiğini seçip sol alt köşedeki Weiter yazısını tıklıyorsun.yeni çıkan şekillerden de istediğini seçip yine weiter itıklıyorsun.yeni açılan bölümde alt alta kutucuklatın sıralandığı bir bölüm var.birinci pencereye başlangıç,ikinciye şimdiki,üçüncüye ulaşmak istediğin kiloyu yazıyorsun.dördüncü pencereye bişey yazmana gerek yok.beşincide yazı için renk seçenekleri var ordan birini seçip werte übernehmen.. diye bir şeyler yazan bölüme tıklıyosun..açılan kutucuklardan ilkinin içinde yazılanları kopyalıyosun.hesabında imza düzenle bölümüne gelip oradaki sembollerden "b"yi tıklayıp sonra kopyaladıklarını o kutucuğa yapıştırıyorsun.önse önizleme ile bak canım.olmuşsa imzamı kaydet diyorsun.eğer mesajlarında görünsün istiyorsa o zaman mesajı göndermeden önce imzamı göster seçeneğini işaretliyorsun...çok uzun oldu ama ben bunu deneme yanılma ile öğrendim.umarım anlatabilmişimdir.yine de takılırsan yardımcı olmaya çalışırım..kolay gelsin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 12:05

yarencim...bişey unuttum..dördüncü kutudan da bişey seçmen gerekiyor canım..o da yazılan şeylerin yazı karakterini seçiyor.. ancak o zaman oluyor..kusura bakma bir daha iş olacak sana...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 12:29

sanırım beceremedim Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 12:33

yaptım sonunda cok tesekkur ederım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 19:28

süpersin...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 May, 2010 19:37

bugün beni üzen iki hatta üç şey oldu...birincisi kimse kilo verdiğimi farketmedi...hala bol şeyler giyiyorum ondan mı acaba?ikincisi ikramlardan ölçüsüz yedim..üçüncüsü oturduğum sandalyenin ön ayakları gövdesinden uzaklaşma kararı aldı Sad ....çok bozuldum inanki...yani günüm iyi geçmedi...ben de acaip hırs yaptım...yarından itibaren işi sıkıya alıyorum..hiç kaçamak yapmadan ve en az dört gün yürüyüş yaparak bir daha ki aya kadar herkesin farkedeceği kadar zayıflayacağım..İNŞALLAH...yarın iki günlük bir detoksa başlıyorum..sonuç alırsam sanada önereceğim arkadaşım...bu işi bitireceğim...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.