Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 yaz geliyor...
 Cmt 08 May, 2010 09:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yaz geliyor..hatta geldi bile.ama 60 kilo sınırımı geçtim şükür.59,7 kiloydum bu sabah. bol su içmeye çalışıyorum. akşamları sadece salata yiyorum.bir de bitki çaylarını tükentmeye başladım.kahveyi tamamen kestim.tek zafım tatlıya ve çikolataya olan düşkünlüğüm.diyetteki en büyük zayıf.. Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Mar, 2011 14:17
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba
mercan buralarda değil muhtemelen Smile gelenler okur naapalım
farkettim de diyet yapan,zayıflamaya çalışanların zaafı genelde tatlı,çikolataya oluyor. hiç "amanın ben sebze yemeden ne biliim brokoli salatamdan vazgeçememm aman da ızgara etimden yok tavuk budumdan vazgeçemeem " diyen görmedim Very Happy ve ödül olarak konulan da genelde yiyecek bir şeyler en çok kısıtlanan şekerli gıdalar olduğundan ödül de o şeklde oluyor vee ne oluyor
tecrübelerimden bildiğim kadarıyla ödüller peşpeşe diziliyor bi süre sonra teptiğiniz yolun yarısını geri gitmiş buluyosunuz ne yapıyorum demeye kalmadan başladığınız yerde buluyorsunuz kendinizi. bi de üstüne kat çıkıyosunuz. nerden mi biliyorum Smile böyle olmasaydı şimdiye kadar kaç kere inmiş olurdum ideal kiloma sayısını kaçırdığım için biliyorum Wink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.