Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Önemli Birbirimize yardim edebiliriz
 Cum 16 Nis, 2010 01:38
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba ben en son uyenizim..yani oyle gozukuyo..ben 1.69 boyunda 67 kiloyum..26 yasindayim ve bekarim..dolayisiyla coluk cocuk yok tabi..kimbilir dogum yaparsam nolucam..cocuklugumda yani liseye baslayana kadar obezdim..cok kisa ve sismandim..lise 1 e basladigimda boyum aniden uzadi ve 52 kiloya dustum..76 lardan fln..ustelik 4-5 ayda..sonra uzunca bi sure zayifliktan sonra bi aldim bi verdim..herseferinde onar kilo fln ama..oyle 3-5 kilo degil..akupunktur,mezoterapi,o radyo dalga hikayeleri fln yaptirmadigim kalmadi..hicbi ise yaramio aklinizda olsun..bu aralar diyet becerim hic yok..usengecligim de boyutlarini asti..destege,motivasyona ihtiyacim var..yarin dogru duzgun dikkat etmeye baslicam..adina diyet diyince yapamiorum..yorumlarinizi ve desteginizi bekliorum..bu arada yaninizdayim..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Nis, 2010 11:59

Hoş geldin aramıza ve de hepimize kolay gelsin.. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Nis, 2010 16:33

Hosbulduk..tesekkur ederim.. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Nis, 2010 20:32

ya bişey sorucam...üyeler pek aktif değil..benmi yanlış yerlerde geziniyorum kimseyi görmüyorum.?..forumlar çok eski..bide yani diyet kardeşiyiz yaaa...kim ne yapıyo birbiri için...?herkesmi zayıfladı da yazmaya ihtiyacı kalmadı..?Ben çözemedim pek sistemi... Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Nis, 2010 20:46

ne yazık ki benim de umduğum kadar aktif değil...ama ben yinede inatla tek başıma bile olsa yazıyorum...en azından kendimi böyle motive etmeye çalışıyorum...arada sırada bir cevap gelirse de daha bir gayretleniyorum..durum bu arkadaşım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Nis, 2010 23:30

İyi bari bi kisi bi kisidir.ne zaman basladiniz siz diyete..ne durumdasiniz?hedefiniz nedir?belki yazmissinizdir ama bikezvdaha yazin..durumumuzu goz onunde tutarsak daha motive edici olur..sesimizi duyanlar da bize katilir belki..yaz da gelio..biraz hizlaniriz birbirimize destek olarak..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Nis, 2010 10:39

Şubat 19 da 81,6 ile başladım.Aralarda kaçamaklar ile yaklaşık iki ay oldu yani.ilk ay 4 kilo verdim ama ikinci ayneredyse hiç vermedim.Daha doğrusu alıp verip yerimde saydım.ama bu hafta başından beri tekrar vermeye başladım çok şükür.Bu sabah tartıldım 75,9 geldim Very Happy Çok sevindim.hedefim haziran sonuna kadar 60 kilo olmak.yani iki buçuk ayım var.Hedefime tam ulaşamazsam bile ne kadar yaklaşsam kar diye düşünüyorum.Evliyim,üç çocuğum var ve çalışıyorum .Aslında yürüyüşe vakit ayırabilsem daha iyi kilo veririm ama düzenli yürüyemiyorum.O da bu süreci yavaşlatıp uzatıyor.Ama olsun.Kararlıyım başarmalıyım!!
Kendi kendime diyet uyguluyorum.Araştırıp biriktirdiklerimden öğrendiklerimle.
Siz neler yapıyorsunuz...Bu arada "sen" diye hitap etsem kabalık edip rahatsız etmiş olur muyum?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Nis, 2010 11:37

Yoo rica ederim..tabi sen diyebilirsin..ben yeni basliorum..salata ve sebze agirlikli beslenicem..bende sabah tartildim 67 kilo olmusum..haziran sonuna kadar 58 olmam lazim..ne guzel 3 cocuk sahibisiniz..bence cok iyi durumdasiniz..benim daha cocugum yok..eminim basarirsiniz..aslinda mevzu istikrarli olmada..gercekten istemede ve de motivasyonda..bende arastira arastira uzman oldum sayilir..bilmedigimiz yok aslinda..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Nis, 2010 17:34

evet haklısın.ben de sebze ağırlıklı ve en az 5 öğün olacak şekilde yemeye gayret ediyorum.Daha çok gençsin inşallah sen de yuva kurar ve evlat sevgisini en kısa zamanda tadarsın Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Nis, 2010 22:19

Amin insallah..herkese yasatsin Allah..en ustesinden gelemedigimiz problemimiz de birkac kilo fazla olsun..veririz insallah..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.