Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 Oca, 2011 20:11
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

pinkciğim en güzeli bu liste olmuş.kendi durumuna ve yiyebileceklerine göre ayarlaman en güzeli.sıkıldığın zaman bazı küçük değişikliklerle ayarlama yaparsın.bazen öğlen ile akşam yer değişir bazen daha farklı bişey yemek ister canın.ertesi gün ya da bir sonraki öğün dengelersin olur biter.
bu gün çok iyi başlamışsın.arkası da öyle gelir inşallah.hadi göster kendini canım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 Oca, 2011 23:31

inş. ablacım akşam da 8 kaşık yemek 5 kaşık pilav 1 kase çorba 1 porsiyon salata yedim saat 7 de de 1 simit yedim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 Oca, 2011 23:35

afiyet olsun canım.güzel olmuşbence.zamanla daha da iyi listeler oluşturusun.en önemlisi yemememiz gereken bir şeyi yediğimizde ertesi gün onu telafi yoluna gitmek.suçluluk hissi olmayınca diyet fikri sıkıntı da vermiyor insana.
ben de az önce leslie 2 mil yaptım ve 100 mekik çektim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Oca, 2011 12:27

haklısın ablacım Smile bu gn sabah 2 dilim kepek ekmek peynir 4 zeytin domates salatalık ve reçel yedim snra 1 poğaça ve çay içtim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Oca, 2011 22:41

ben de menümü yazdım sayfama.pinkçiğim böyle sakin sakin kendimizi kasmadan strese sokmadan zayıflayacağız inşallah.sadece öğün araları çok uzun olmasın ona dikkat et canım.kolay gelsin ablacım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Oca, 2011 13:59

pinkçiğim sınavların mı başladı canım?yoksun ortalarda..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Oca, 2011 19:30

ewt ablacım başladı ve ben bu gün bir tartı aldım kendime Sad ve farkettim ki tam 3 kilo almışım tekardan başlıyorum diyete böyle olmaz kesinlikel ve tartının çok faydası olduğunu anladım bu gün tartıldığımda zayıflama isteğimin tekrar oluştuğunu gördüm tartının üzerindeki rakamların 60lı olmasını ne kadar istediğimi farkettim hemen şimdi diyete tekrar başlıyorum allahım inş. tekrardan herşey çok güzel olur ablacım sn napıosn nasıl gidio diyet?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Oca, 2011 20:16

iyi gidiyor canım.geçen hafta 75.6 ile başladım.yarın tartılacağım bakalım ne olmuş.ben de merak ediyorum.sana sınavlarında başarılar.uygun oldukça uğra ablacım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Oca, 2011 22:51

tabi ablacım uğrıycm sizi yalnız bırakırmıyım siz bnm diyet kardeşmsiniz sonuşta Smile ablacım ben hergün tartılmanın daha güzel olduğunu düşünüyorum ben her gün tartılıyorum ve verdiğimi görünce daha da vermek istiyorum inş. sende kilo vermişsindir bakıyorum arada yazdıklarına bence güzel gidiyosun ben eski diyet listemi tekrar uygulamaya başladım(yarenin verdiği) çnkü bi tek ondan güzel sonuçlar almıştım inş tekrar güzel sonuçlar alırım hadi bakalım hayırlısı olsun bizim için ablacım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 10 Oca, 2011 10:52

oh yaa 1 kilo gitti bile vücudumdaki su olduğunu biliorm ama olsun zamanla yağlar da gitcek Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.