Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik Benim diyet kardeşim nerede
 Sal 23 Mar, 2010 00:30
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar,

Bende aranıza yeni katıldım. 25 yaşındayım ve 78,5 kiloyum.
2 sene önce diyetisyenle 10 kilo vermeyi başarmıştım sonra bıraktım, tekrar aldım, tekrar başladım tekrar aldım derken yine en başa döndüm Sad
Artık şuan tek konum bu nasıl zayıflarım diye düşünüyorum, mezoterapi mi tekrar diyetisyen mi, spor mu bilemiyorum. Önceki diyet listelerimi kullanabilir ve spor yapabilirim ama bunun için motive olmak gerekiyor. Çünkü zor bir süreç olduğunu biliyorum heleki çok zor kilo veren ve tatlıya dayanamayan biri olarak.
Benimle aynı sorunu paylaşan kararlı olan ve yaşı yaşıma kilosu kiloma uygun diyet arkadaşı arıyorum.
Özellikle pozitif olup bunu başarabileceğimize inanan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim. Çünkü inanmak başarmanın yarısıdır. Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Selam
 Sal 23 Mar, 2010 12:46

Selam 27 yasında ve 77 kiloyum dun diyete basladim.Bugun 2. gunum. 60 kilo hedefim istersen diyet kardesin olabilirim. Ben hipotroid hastayasıyım cok zor kilo veriyorum. Ama kesin basarıcam 22.06.2010 tarihinde 60 kilo olmak icin elimden geleni yapıcam. her aya 5,5 kilo dusuyor. Sende istersen Smile) diyet kardesin olabilirim. Gorusmek uzere

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Mar, 2010 01:28

Merhaba, bukadar hızlı dönüş olacağını düşünmüyordum.
Tabiikide isterim Smile başlangıcımızda hedeflerimizde aynı eğer birbirimize destek olursak yaza 60 kilo ile girebiliriz Smile)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Mar, 2010 11:52

Merhaba,

Bugun ucuncu gunum benim diyetimde gunde 1 dilim ekmek sansın var ben sabah kahvaltısında kullanıyorum. klasik bir kahvaltı var oglen cok ilgilnc gelicek belki ama 650 gr diyet yogut hepsinin yemek zorundasın yanında 5 kasık sebze yemegi yada salata ikindi 1 elma aksam sebze ve salata en gec 7 de yemek yiyorum

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Mar, 2010 14:15

Tekrar merhaba,
Ben bir haftadır spora gidiyorum ve yediklerime dikkat ediyorum. Kilo verdim mi sorusuna cevap evdeki tartıda 1 ay öncesine göre daha azım, bugün görenler kilo mu verdin diyor ama spor salonundaki tartı onlarla aynı fikirde diil Smile zaten kendisi evdekinden farklı işliyor.
Dün akşam yemeğinde hiç dikkat edemedim tatlıda yedim Smile ama bu herşeyden vazgeçtim diil arada olmalı böle kaçamaklar yoksa daha önceki tecrübelermden biliyorumki 3 ay sıkıp verdiğim kiloları sonra deli gibi yemeğe verdiğimde fazlasyla alıyorum. Aslında çok fazlamı yiyorum kilo aldığımda hayır ama nedense hemen alabiliyorum.
Şuan direk uyguladığım bir diyet yok kararsızım, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece kendi kafama göre birşeyler yiyorum. Ama araştırma içindeyim kendime uygun bişi bulup ona uygun devam etmeyi düşünüyorum. Tabi berberinde haftada 4 gün sporla.
Buarada sabah kahvaltım senin diyetle aynı ama yoğurt kısmı gerçekten şaşırttı beni Smile bu diyeti bir yerden mi buldun? Yoğurt dışında herşey olması gerektiği gibi bence zaten diyetisyende aynı şekilde bir liste veriyordu.
Şimdilik bukadar görüşmek üzere.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Mar, 2010 14:55

Merhaba,

Bu diyeti yapan yegenim 3 ayda harika bir sekilde zayıfldı ve tam 15 kilo verdi ama sanki 30 kilo vermis gibiydi. Cok sasirmistim. Ben tam 3 senedir bu diyeti yapmak istiyorum kızım 3 yasında dogumdan beri bir turlu diyet yapmaya baslayamadim yarın yarın bidahaki ay derken hoop 5 kilo daha almıstım. Diyete baslama asaması cok zor. pzt. tartıldıgımda kac kilo verdigimi soylerim. Bu arada spor yapman cok onemli ama dikkat et ben spor yaptıgımda kilo hic veremedim enerji kaybettigim icin cok yiyen biri olmamama ragmen spor yaptıgımda kurt gibi acıkıyordum. sana kolay gelsin basarılar

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 30 Mar, 2010 22:48

merhaba, nasıl gidiyor diyet? pazartesi tartılacaktın

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 burdayim
 Çar 31 Mar, 2010 17:13

Merhaba,
Harika gidiyor diyet .
bilerek tartılmadım tam bir ay olsun ole tartiliyim diyorum. Gecen cuma regl oldum eminim siskinlik vardır ve morelim bozulur kilo vermedigimi dusunurum diye tartılmadım. Birde sana tuyo veriyim regl doneminde soda kesinlikle icmemek gerekiyormus. Bu diyette mi ole yoksa hep mi ole bilmiyorum. Emin ol sana detayları yazıcam. Sen ne yapıyosun bence bir ayın sonunda 7 kilo vermis olurum ole hissediyorum su an en az 3 kilo vermis gibiyim. Kendine iyi bak

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 31 Mar, 2010 20:00

selamlar benide alın aranızaa =))

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Fikir Selammm
 Sal 03 Ağu, 2010 16:22

Merhaba dream ve ilkiz . Ikinizi de tebrik ederim. su an kac kilodasiniz peki Wink ? Ben de sizinle ayn yoldayim.Destek olmak isterim. Confused

Hedefe Kitlen !!
1.Hedef 71 2.Hedef 65

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.