Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 çok bisey degil sadece derdime çare istiyorum....
 Pzr 21 Mar, 2010 20:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bu sitenin samimiyeti etkiledi beni ve içimde ne varsa dökmek gerçekten derdime çare olacak insanlarla iletisim kurmak istedim..

23 yasinda 97 kiloda bir üniversite ögrencisiyim..tek derdim kilom, tek çaremse zayiflamak..zamaninda hastaliklarima çare olan ilaçlarin suanki kurbanlarindanim..8 yasinda kilo almaya basladim ve son geldigim nokta bu agirlik..

2 senelik bir iliskim var ve babamin nisan yapmasi için bana söyledigi sey "80 kilo ol nisanini yapalim"..annemle her tartismamiz kilodan basliyor..kendimle en büyük kavgam istedigim seyleri giyemedigim zaman basliyor..

arkadaslarimin arada kilomla alay etmesi o anda beni kirmiyor görünse de içimde kopan firtinalari elbette anlayabilirsiniz..istedigim kotun bana olmadigi anlarda gözlerimin islakligini silmek sadece kabinden çiktigim ana kadar sürüyor..ama onun ciddi yaralarini tasiyorum içimde..

artik akupunkturun,bitki çaylarinin veya hareketlerin bedenime islemedigini görüyorum..bu durumun beni günden güne ne hale getirdigini tahmin edersiniz..

evet evet hatirliyorum..5-6 yaslarimda kirmizi bir bikinim vardi..artik ona sadece fotograflarimdan bakabiliyorum..bikinilere dokunmak mi, dalga geçiyosunuz di mi?elbiseli mayolar ne güne duruyor!!!

neyse çok uzatip sizi derdimle bogmak istemiyorum..
tek istegim gerçekten bana bu konuda yardimci olucak bir diyet kardesimin olmasi.............

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 21 Mar, 2010 23:14

ablacim bu yazdiklarin bana çok samimi geldi bende cevap atmak istedim. bende 14 yasinda ve 75 kiloyum yani benim sorunumda çok büyük.. ben bugün bir diyete basladim sanada tavsiye ediyorum, lahana suyu diyeti=6-7 yaprak lahanayi 4-5 bardak su ile 2 dk.ka bir tencerede kaynatiyorsun sonra sabah aksam aç karna suyunu içiyosun. biz ailecek basladik umarım ise yarar sanada tavsiye ediyorum..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 21 Mar, 2010 23:46

sevgili nenisil senin yaşlarında bir kardeşim olmasından cesaret alarak sana kardeşim demek istiyorum.:)Tek derdin kiloların olsun da başka dermansız derdin olmasın inşallah.
Birbirimize destek olarak kurtuluruz o illet şeylerden.Yalnız çok sabır,kuvvetli irade ve kararlı olmamız lazım.Bu işi aceleye getirirsek sonucu bizi daha da üzer sanırım.Ben derim ki karar verelim ve birbirimize destek verip zaferi kazanalım. Ne dersin canım?ben 39 yaşındayım.Sen her yönden bana göre avantajlısın.Çok gençsin daha.Ama bu yolda yürürken seni kimsenin üzmesine ve yıldırmasına izin verme lütfen.:)istersen her gün buradan yazışalım ve ne yapmalıyız kararlaştırıp birbirimize düzenli bilgi verelim.Takip edelim.Kendimizi denetleyip söz verelim.Benim üç çocuğum var ve çalışan bir bayanım.Ama sana dazevkle zaman ayırabilirim.Tek isteğim LÜTFEN UMUDUNU KAYBETME! BİZ BU İŞİ BAŞARACAĞIZ!!!!!En kısa zamanda haberini bekliyorum canım.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 26 Mar, 2010 15:53

Kızlar gerçekten kilo vermek, sizde beliniz ,göbeginiz taşmadan kıyafetlerini giyebilmek aynayabaktığınızda gülümsemek istiyormusunz.?

Kararlı olmak lazım bu genç yaşlarında kilo stresiyle geçirmeniz üzücü,herzaman destek vermeye yardımcı olmaya hazırım özelden takıldığınız yerleri sorabılırsın diyet beslenme spor sadece kendi çabanızla zayıflayabileceginiz yöntemlerle burdayım Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Nis, 2010 00:28

ben birgun tartiya ciktim ve kilomun 72 oldugunu gordum. ne ara bu kadar kilo almistim, neden kendimi yemege vermistim? artik arkadaslarla bulusmaktan ziyade nerde yemek yiyecegim onemli olmustu, menuye bakarken buyuk bir vicdan zabiyla bu son diyerek yememem gereken seyleri seciyordum. o sabah tartiya ciktigimda aynada aman idare ederim' diye kendime yalan soyledigimi farkettim. cunku rakam olmam kerekenin 12 kilo ustundeydi. Hirs ve sinirle degil gercegi farkederek rejime baslamak cok buyuk fark sagladi. simdi gene kilo aldim ama tamamen rahatim cunku biliyorum istersem gene 10 kilo veririm. bunun icin kendimi nazi kampina sokmayacagim, hergun yuruyup cok aciktigimda yogurtla bastirip ogunlerimi atlamadan ve canim cok cektiginde tatlilarin diyet olanlariyla seker seviyemi duzenleyerek bunu basaricam diye dusunuyorum. hayat kilodan ibaret degil. sizler ay biraz kilo versen yikilicaksin diyenleri duymadan sadece kendiniz ve sagliginiz icin bunu yapin.kendinize baskasinin gozlerinden bakmayin, nasil mutlu olucaksaniz o kiloda kalin. cunku o bedeni siz tasiyorsunuz.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Nis, 2010 17:23

Ya arkadaslar aslinda tamamen psikolojik olarak hazir olmakla alakali.isiltinin da dedigi gb sen hazirmisin?sen istiomusun?tamamen bununla alakali..zaten baskalarinin dedikleri o anlarda acitio canimizi..sonra unutup gecip gidioruz hazir degilsek baslamaya..istemek gerekio..cok istemek..Bi de kararli gb buyuk
sonuclari bi anda alamasan bile istikrarli olmaya..aman zaten ucu kacti deyip gomulmemek lazim yemeklere..aksine dengelemek icin ni adim geri cekmeli..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 May, 2010 22:53

arkadasım ben de 165 boyunda ve 24 yasındayım. sımdıye kadar ne ettıysem kılo veremedım bır turlü. ıkı ay öncesıne kadar 96 kıloydum. ıkı aydır dıkkat edıyorum ve sımdı 87 kıloyum ve dıyete devam edıyorum. dıyettekı en önemlı sıkıntı bence gercekrten ıstemek. farkettım kı sımdıye kadar kendım ıcın ıstememısım zayıflamayı ama sımdı kendım ıcın kendı bedenım ıcın gercekten ıstedım. sasıracak bır olay oldu kı ıkı ayda 9 kılo verdım. önce kendın ıcın zayıflamayı düşün bence

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 May, 2010 13:03

tavsiyem var ben www.buyukdepo.com.tr den cok harıka bir ürün alarak resmen ayda 6 kilo verdim hemde şaka gibi hiç bişey yapmadım resmen
aslında bu siteye fiş için girmiştim çok ilginç fiş giriyorum ve bana puan paralar veriyor ve o puanlarla piyasada olan bir ürünü çok daha ucuza alıyorum
girdim
Relax RL-018 Çok Yönlü Zayıflama Kemerini gördüm ucuzduda nolacak ki bir yemege 100 tl veriyorum bir şunu alayım dedım 20 tl ye aldım ve sayesınde 6 kılo eheuheheuheuueueheheuueh paylaşmadan edebedim Very Happy
Mr. Green Mr. Green

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.