Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 no diyet
 Cum 26 Şub, 2010 15:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

No Diyet Programı, bir menü programıdır. Bu programı uygularken kesinlikle yardımcı bir ürüne (hap, ilaç, diyet, spor, vb) ihtiyacınız bulumamaktadır. Siparişinizi verdikten hemen sonra sizden profil bilgilerinizi alacağız. En geç 2 gün içinde uzman ekibimiz tarafından size özel 30 gün boyunca uygulayacağınız, yemek menüleriniz hazırlanacaktır. Sabah kahvaltınnızdan başlayacak bu özel menüleriniz yatana kadar olacak menünüz olacaktır.. Size sunulacak bu program kesinlikle bir diyet programı olmayacak, tam aksine bol bol yemek yemenizi sağlayacaktır.. Yani hiç ama hiç aç kalmadan tüm fazla kilolarınızdan tamamen kurtulacaksınız. Halsiz kalmadan, yorgun düşmeden, asıl önemlisi yan etkileri kanıtlanmış piyasada ki pahalı ve tehlikeli ilaçları kullanmadan, sağlıklı şekilde sizi çok rahatsız eden kilolarınıza veda edeceksiniz..
Diyet yapma devri bitiyor. Çünkü NoDiyet programı bunu ortadan kaldırıyor. Mesela bir örnek verelim: Biz diyeceğiz ki; sabah kahvaltısında 4 yumurtayı bolca tereyağa kır ve ye! Varmı böyle bir diyet? Siz cevap verin! Veya diyeceğiz ki; canın istediği kadar peynir (beyaz veya kaşar) zeytin yemelisin! Varmı böyle bir diyet? veya doyana kadar öğle yemeğinde kebap!
NoDiyet programıyla 100% kurtulursunuz kilolarınızdan. Bir daha da geri almazsınız. Bunu unutmayın. Bu programla birlikte bazı alışkanlıklarınızda sona erecektir. Fazla beslenme, çabuk acıkma, geç ve vakitsiz öyün yemek, bolca ekmek tüketmek. Faydaları ise saymakla bitmez. Mesela kolestrol seviyeniz hep normalde kalacak. Enerjiniz her zaman en üst seviyede olacak. Her giydiğiniz size çok daha yakışacak.. 1 ila 10. gün arasında 3 ila 5 kilo vermeye başlayacaksınız. 10. ve 20. gün 2-3 kilo daha ve 30. günde 10 kilonuz size veda edecektir..
Tek yapacağınız şey, programı muhakkak 30 gün uygulamak. Yarıda bırakmanız durumunda, o ana kadar verdiğiniz kilonuz size geri döner. 1. gün ila 30. gün arasında size verilen program, her gün diğerini takip edeceğinden; bırakılması durumunda geri kilo alımı başlayacaktır.
Birde en önemli konu, NoDiyet programı kesinlikle kişiye özeldir. Mesala bir arkadaşınızla veya aile bireyleriyle beraber kullanılmaz. Siz kilo verirken, o kilo alacaktır. NoDiyet programının kesinlikle hiç bir yan etkisi bulunmaz.
Ayrıntılar için internet sitesi http://bit.ly/aU6IWY

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Haz, 2013 20:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

DENOPIL sonunda buldum seni Bende yıllardır zayıflamaya çalışan biriyim daha önce fitness yaptım yüzdüm ve 10 kilo kadar verdim ama sonra dikkat etmedim tekrar aldım eee yaş ilerleyince kilo vermek zorlaştı bu zayıflama haplarına hiç inanmıyordum spor salonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile vucut geliştirme sporcularının kullandığı çok etkili bir zayıflama hapının varlığını öğrendim ingilizce forumlara baktım hep aynı şeyi yazıyorlar mucize birşey kilo vermek garanti falan bende denemek için aldım ve 1 ayda tam 10 kilo verdim inanılmaz bir şey gün içinde geceleyin şapır şapır terletiyor kışın otobüste millet üşüyor ben sırılsıklam terliyorum ve sonra ara ara kullandım her kullandığımda kilo verdim ama diyet artı spor ile kullanınca 15 kilo verdirir diyorlar 1 ayda bende tekrar kullanıp son kilolarımıda atıcam inşallah.Merak edenler için adı DENOPIL.Amerikadan geliyormuş özel bir ürünmüş spor camiasında bilinen bir ürün.Google dan aratınca çıkıyor bilgi.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.