Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 selam.
 Çar 31 Ağu, 2011 01:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ümitsiz demiş ki:
merhaba artık ümitsizim çünkü bütün azmimi kaybetmişim.iradem sıfır olmuş.107 kiloyuım.3 diyrtisyene gittim.artık yoruldum ne olur bana destek olun tekrar diyete başlamak istiyorum

selam.aranıza katılmak istiyorum bende.eskiden beri kiloluydum fakat şimdi anlıyorumki aslında o zamanlar sadece kendi kendime kuruntu yapıyormuşum.üniversiteye giderken yani 13 yıl önce 62 kg.idim.okul bitti evlendim.doğum yaptım.işi bıraktım.peşinden tiroit hastası oldum.1 yıl sonra pko oldum.şimdi tekrar çalışmaya başladım fakat durum çok vahim.31 yaşındayım ve kızlar sıkı durun tam 114 kg.yum.artık kurtulmak istiyorum bu problemden ve biliyorumki kilo verdiğim anda pko da düzelecek.şeker hastası olmaktan korkuyorum.biran evvel bişeyler yapmam için benden desteklerinizi esirgemeyin lütfen..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 selam.
 Çar 31 Ağu, 2011 01:41

ümitsiz demiş ki:
merhaba artık ümitsizim çünkü bütün azmimi kaybetmişim.iradem sıfır olmuş.107 kiloyuım.3 diyrtisyene gittim.artık yoruldum ne olur bana destek olun tekrar diyete başlamak istiyorum

selam.aranıza katılmak istiyorum bende.eskiden beri kiloluydum fakat şimdi anlıyorumki aslında o zamanlar sadece kendi kendime kuruntu yapıyormuşum.üniversiteye giderken yani 13 yıl önce 62 kg.idim.okul bitti evlendim.doğum yaptım.işi bıraktım.peşinden tiroit hastası oldum.1 yıl sonra pko oldum.şimdi tekrar çalışmaya başladım fakat durum çok vahim.31 yaşındayım ve kızlar sıkı durun tam 114 kg.yum.artık kurtulmak istiyorum bu problemden ve biliyorumki kilo verdiğim anda pko da düzelecek.şeker hastası olmaktan korkuyorum.biran evvel bişeyler yapmam için benden desteklerinizi esirgemeyin lütfen..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 31 Ağu, 2011 01:43

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Eyl, 2011 09:58

merhaba arkadaslar bende diyet kardeşi arıyorum berabre zayıflamak birbirimize destek olmak dost olmak için ben evliyim 23 yasındayım 2 cocugum var bu kılolr uzerime yapıştı etrafımda bana destek olacak kimse yok sizin desteginize ihtiyacım var beklıyorum cevaplarınızı Shocked

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Eyl, 2011 09:58

merhaba arkadaslar bende diyet kardeşi arıyorum berabre zayıflamak birbirimize destek olmak dost olmak için ben evliyim 23 yasındayım 2 cocugum var bu kılolr uzerime yapıştı etrafımda bana destek olacak kimse yok sizin desteginize ihtiyacım var beklıyorum cevaplarınızı :

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Eyl, 2011 09:59

merhaba arkadaslar bende diyet kardeşi arıyorum berabre zayıflamak birbirimize destek olmak dost olmak için ben evliyim 23 yasındayım 2 cocugum var
sizin desteginize ihtiyacım var beklıyorum cevaplarınızı :

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Eyl, 2011 09:59

merhaba arkadaslar bende diyet kardeşi arıyorum berabre zayıflamak birbirimize destek olmak dost olmak için ben evliyim 23 yasındayım 2 cocugum var bu kılolr uzerime yapıştı etrafımda bana destek olacak kimse yok sizin desteginize ihtiyacım var beklıyorum cevaplarınızı

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 06 Eyl, 2011 10:02

seymacim hosgeldin aramiza. suan pinkin dönüsü adli sayfadayiz cogunlukla. senide aramiza bekliyoruz. yasin genc masallah daha cabuk verirsin insallah fazlaliklarini.

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bendde diyet kardesi arıyorum
 Sal 06 Eyl, 2011 10:03

arkadaslar bende bırlıkte basarabılecegım dıyet kardesi arıryorum ben 23 yasında 170 boyum ve 93 kıloyum acil yardım lutfen

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bendde diyet kardesi arıyorum
 Sal 06 Eyl, 2011 10:06

arkadaslar bende bırlıkte basarabılecegım dıyet kardesi arıryorum ben 23 yasında 170 boyum ve 93 kıloyum acil yardım lutfen

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.