Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 eskiden güzeldim...
 Çar 17 Şub, 2010 17:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

95 kiloyum.eskiden çok güzel bir kadındım.şimdi bana herkes kendine ne yaptın diyor.ne mi yaptım 9 ay boyunca yattığım 3 günde 1 kutu düşük engelleyici hap içip üstüne her hafta düşük engelleyici iğne vurulduğum bir hamilelik geçirdim.bir de sigarayı bırakınca tam oldu.kızım 20 aylık oldu.doğuma da bu kiloyla gittim ama 7,5 kilosunu vermiştim.37 ayşındayım ve bebeğimde sağlık problemi oldu aldığım ilaçlardan.ameliyat olması gerekti.onu yeterince iyi besleyebilmek için her şeyi yedim.veee yine 95 kiloyum.ama artık yeter,önceden yanımda yutkunarak konuşan insanların şimdi aptal aptal kilo muhabbeti yapmalından sıkıldım.sadece enim genişledi yoksa ben yine aynı benim .çok hırslandım bunu ispat edeceğim.şimdilik hedefim 80.ama şimdilik Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 02 Mar, 2010 14:42

merhaba,senin yazını okuyunca üye olup diyet kardeşin olmak istedim.Sen de istersen tabi.39 yaşındayım.genç kızlığımdan beri kilo sorunum var.Yani sen bana göre şanslısın en azından zayıf olduğun zamanların olmuş.Benim için alışveriş her zaman azap oldu.Zevk alarak giysi almak istiyorum ben de.Önce sağlık sebepleri ile kilo aldım.Sonra yemeyi alışkanlık,zevk,sinirbozuklığumu yok etmek için vazgeçilmez biryöntem gibi kullanmaya başladımve kilolarıma kilo kattım.Üç çocuk dünyaya getirdim.Onların telaşı bile beni zayıflatamadı....12 gün önce son olmasını umduğum bir diyete başladım.81.6 kilo ile başladım.geçtiğimiz cuma 79.1 idim.Amacım haziran sonuna kadar 60 kilo olmak.(boyum 1.56)Destek olacak ve beni anlayacak birine ihtiyacım var.Ne dersin?Birbirimize destek olalım mıYaptığımız şeyleri ve zor zamanlarımızı paylaşarak bu işi bitirelim.Biz de rahat ve gizlenmeden yaşayalım.Smile)))

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Mar, 2010 13:41

ya benide alsanıza aranıza.59kiloyla hamile kaldım..30kilo aldım.doğumdan sonra bi 10 daha ekledim.4ay önce emzirmeyi kesince 96kiloyla başladım diyete..şuan 82 kiloyum.boyum 163.26yaşındayım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Mar, 2010 14:24

hoş geldin arkadaşımSmile
ben üçüncü haftamı tamamlamak üzereyim.Bu sabah tartıldım.77.9 geldim.Çok sevindim.Ben de 20 kilo vermek istiyorum.Buradan destek olalım birbirimize.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ...
 Çar 10 Mar, 2010 17:07

kararlı demiş ki:
hoş geldin arkadaşımSmile
ben üçüncü haftamı tamamlamak üzereyim.Bu sabah tartıldım.77.9 geldim.Çok sevindim.Ben de 20 kilo vermek istiyorum.Buradan destek olalım birbirimize.

evt kardeş olalım.destekleyelim birbirimizi.değilse bırakıyorum sürekli yarı yolda.msn varsa yolla arkadaşım.özel mesaj nasıl gönderiliyo bulamadım.bulursam ben yollarım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: eskiden güzeldim...
 Per 11 Mar, 2010 13:41

sunflower demiş ki:
95 kiloyum.eskiden çok güzel bir kadındım.şimdi bana herkes kendine ne yaptın diyor.ne mi yaptım 9 ay boyunca yattığım 3 günde 1 kutu düşük engelleyici hap içip üstüne her hafta düşük engelleyici iğne vurulduğum bir hamilelik geçirdim.bir de sigarayı bırakınca tam oldu.kızım 20 aylık oldu.doğuma da bu kiloyla gittim ama 7,5 kilosunu vermiştim.37 ayşındayım ve bebeğimde sağlık problemi oldu aldığım ilaçlardan.ameliyat olması gerekti.onu yeterince iyi besleyebilmek için her şeyi yedim.veee yine 95 kiloyum.ama artık yeter,önceden yanımda yutkunarak konuşan insanların şimdi aptal aptal kilo muhabbeti yapmalından sıkıldım.sadece enim genişledi yoksa ben yine aynı benim .çok hırslandım bunu ispat edeceğim.şimdilik hedefim 80.ama şimdilik Sad

Hoşgeldin canım,
eskiden güzeldim diyorsun, eminim yine güzelsindir, ama formunu geri kazanarak daha güzel olacağını biliyorum, ve bunu rahatlıkla başaracağından eminim çünkü kadınlar isterse elde edemeyecekleri hiç bişey yoktur.
Tüm kalbimle yanındayım...
sevgiyle kal..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 13 Mar, 2010 23:38

üç haftadır diyetim iyi gidiyodu.Dünden beri ipin ucu biraz kaçtı. Sad Malum günleri yaşıyorum).Onun etkisiyle vücudum ödem yaptı ve iştahım tavan yaptı.Ama yarın özen gösterip dikkat edeceğim.Yürüyüş de yapıp bu haftayı en az hasarla kapatmaya çalışacağım.ÜÇ hafta da 3,5 kilo verdim onu geri almamalı hatta vermeliyim.Bu hafta en az yarım kilo vermeliyim.Kendime başarılar diliyorum Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Mar, 2010 18:21

buraya yazmak günlük tutmak gibi oluyo artık.Kötü bi hafta sonu(diyet açısından)geçirdikten sonra bu gün itibari ile yeniden başlıyorum.Sabah tartıldım78,4 kg geldim.Pazara kadar hedefim 77,4 olmak.Az önce 40 dakikalık yürüyüşümü yaptım.Bu gün yememe de dikkat ettim.Birazdan da akşam yemeğimi yiyeceğim.Şimdi mutfağa salata falan yapmaya gidiyorum.Elbet birisi birgün burda olduğumu fark edip benimle yazışacaktır.Umuyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Mar, 2010 09:11

kararlı demiş ki:
üç haftadır diyetim iyi gidiyodu.Dünden beri ipin ucu biraz kaçtı. Sad Malum günleri yaşıyorum).Onun etkisiyle vücudum ödem yaptı ve iştahım tavan yaptı.Ama yarın özen gösterip dikkat edeceğim.Yürüyüş de yapıp bu haftayı en az hasarla kapatmaya çalışacağım.ÜÇ hafta da 3,5 kilo verdim onu geri almamalı hatta vermeliyim.Bu hafta en az yarım kilo vermeliyim.Kendime başarılar diliyorum Very Happy

Kararlı ve emin adımlarla gidiyorsun, sağlam ve kalıcı olacak devam, sakın pes etmek yok!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Mar, 2010 13:19

teşekkürler şeri. Smile Cesaret verici desteğin için.Daha yolum uzun.Yalnız yürümek de zor.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.