Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Iıı ! bu kilolar bende sinir yapıyor sinir de iştahımı açıyor .
Per 10 Eyl, 2009 02:55

Çar 09 Eyl, 2009 15:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

MERHABA ben aranıza yeni katıldım çok kötü durumdayım 5 yaşındaki kızım dombili diye seviyor ,eşim belli etmiyor ama şikayetçi ,yada bana öyle geliyor .şimdi şu anda diyete başladım ama hiç kendime güvenim yok tam 93 kiloyum desteğe ihtiyacım var bana yardım lütfen...... Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Eyl, 2009 00:35

merhaba... ben de kendimi bildim bileli kiloluyum...defalarca diyet girişimim oldu.bazılarında başarılı da oldum..ama ne yazık kı devamını ben de getiremedim...şu an 95 kıloyum ve boyum da 1.68 . umarım birgün biz de zayıf oluruzzzzzz. Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

nigeria.gif
Oh evet ! Re: bu kilolar bende sinir yapıyor sinir de iştahımı açıyor
 Çar 02 Arl, 2009 20:30

MERHABA KADER ARKADAŞIM!BENİM DE 6 YAŞINDA BİR KIZIM VE 4 YAŞINA BUGÜN BASAN BİR OĞLUM VAR.KIZIM ANNE DIŞARDA NE GÜZEL KIZLAR VAR BABAMI ALIRLAR,SEN DE OTURURSUN DİYOR.SİNİR OLUYORUM,SİNİR OLUNCA DA ACIKIYORUM VE ÖNÜME NE GELİRSE YİYORUM.BİR AY KADAR ÖNCE BEN DE 93 KİLOYDUM.ŞU ANDA İSE 88 KİLOYUM.BOYUM DA 165.EVET SİNİR BOZUCU AMA OLSUN.İSTERSEK YAPARIZ.BEN BU PAZARTESİ DİEYETE BAŞLIYORUM,BANA EŞLİK ETMEK İSTER MİSİN?BU ARADA BEN HAYATTA SPOR YAPMAM YAPAMAM.BENİM GİBİYSEN ,BİR BAŞARI HİKAYESİ DE BİZ YAZALIM.NE DERSİN?DAHA ÖNCE BEN YAPTIM ÇÜNKÜ.İKİNCİYE HAZIRLANIYORUM.PAZARTESİ OLMASININ SEBEBİ DE ,RUHSAL OLARAK HAZIRLANMAK VE CANIMIN ÇEKEBİLECEĞİ NE VARSA YEDİKTEN SONRA GÖZÜM ARKADA KALMADAN BAŞLAMAK,NE DERSİN? Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! Re: bu kilolar bende sinir yapıyor sinir de iştahımı açıyor
 Pzr 20 Arl, 2009 15:18

melek06 demiş ki:
MERHABA ben aranıza yeni katıldım çok kötü durumdayım 5 yaşındaki kızım dombili diye seviyor ,eşim belli etmiyor ama şikayetçi ,yada bana öyle geliyor .şimdi şu anda diyete başladım ama hiç kendime güvenim yok tam 93 kiloyum desteğe ihtiyacım var bana yardım lütfen...... Smile

isveç diyetini öneririm.93 kiloydum 87 ye düştüm.hemde 9 gün yaptım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Arl, 2009 15:33

isveç diyetini ben yıllar önce denemiştim, ama çok zorlandım, başım falan dönmeye başlamıştı, ama yinede denenebilir, en başta yüksek kilo verince, motive olmak daha kolay oluyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Arl, 2009 15:38

kıssslar:) diyette olanlar parmak kaldırsın lütfen Smile ben de artık zayıflamak istiyorum, şu anda 101 kilocuk oldum , en son 2 sene önce 99 tan 82. ye düşmüştüm, ondan öncesinde de 9 sene önce 101.den 75.e düşmüştüm. şimdi ise 65 olmak istiyorum. çok mu zor ? Hımmm bi düşünelim, sanırım değil Smile şu hayatta, olanla ölene çare yok dimi !!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.