Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Bu gün büyük gün başlıyorum :)
 Pts 02 Mar, 2009 09:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[B] Bugün baslıyorumm kararlıyım azimliyim bu sefer pes etmeden devam edecegim yola... desteklerinizi bekliyorum arkadaslar... Sizlere her ay ne kadar verdigimi yazazagım.. Şans dilegin bana:)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Mar, 2009 10:06

BENDE VARIM BENAY.BENDE BUGÜN BAŞLADIM.ŞU AN 62 YİM .HAFTAYA P TESİ BAKALIM NE OLUCAK.ÖPTÜM BYESS

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Mar, 2009 14:10

pıtırcık canım başarılar hafta ne kadar verdiginden haberdar et beni öpüyorum seni pes etmek yok busefer tamam mı canım senin fazla kilon yok gibi hem ah ah ben 80 düşebilsem gerisi gelecekte destegini bekliyorum herkesi motive edin beni:P

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Mar, 2009 14:10

pıtırcık canım başarılar hafta ne kadar verdiginden haberdar et beni öpüyorum seni pes etmek yok busefer tamam mı canım senin fazla kilon yok gibi hem ah ah ben 80 düşebilsem gerisi gelecekte destegini bekliyorum herkesi motive edin beni:P

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Wellness
 Pts 18 May, 2009 14:14

hiç zorlanmadan egzersizde yapmana gerek kalmadan yapabileceğin bir aşağı kontrol yöntemi var,bu çok sağlıklı ürünleri ve bunlar hakkındaki bilgileri önermemi bir Aile hekimi olarak benden istersen ve de bu konu da karalı isen yardıma hazırım.
Dr.iLKER

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.