Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! istemek,başarmak,geri dönmek,hüsran...
 Sal 21 Nis, 2009 20:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

öncelikle merhaba herkese..sizlerle paylaşmak istiyorum bende özetle yaşadıklarımı...kendimi bildim bileli diyet yapan biriyim.pz.tesi takıntım yok ama onun haricinde çok takıntılarım var.yada başlamamak için bahanem...bundan 1,5 sene önce tam 17 kilo verdim.çok uzun sürmedi.hızla kilo almaya başladım..verdiğim bütün kiloyu geri almış durumdayım.hatta çok daha fazlasını.BİLİNÇSİZLİK+TEMBELLİK..yedim...yedikçe daha çok,daha çok...daha çok.....derken bu hale geldim.çok hızlı gelişti.yedikçe daha çok kapandım..kapandıkça psikolojim alt üst oldu..şimdilerde çözüm arıyorum açıkcası..tek bildiğim beni yine ben yapan içimdeki inanç ve güç...bi türlü açığa çıkaramadığım...herkese azim ve inanç diliyorum..galiba anahtar kelimeler bunlar.. Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 May, 2011 18:19
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşım bende aynı durumdayım.15 kilo verdim.5ini geri aldım.hemde hiç farketmeden.bugün tartıldım 74 kiloyum.moralim çok bozuldu.bunalıma girdim.diyete girdim.2 gündür.hep bölemi olcak ya.bilmiyorum.ama yemeye devam edersem daha kötü olcanı biliyorum.

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.