Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 merhaba
 Cum 05 May, 2006 22:19
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

HERKESE SELAMLAR,

BENDE FORUMA YENİ KATILANLARDAN AMA HER DAİM REJİMDE OLANLARDANIM...VE MALESEF ESKİ GÜNLERİMİ YAD ETMEKTEN ÖTEYE BİR TÜRLÜ GEÇEMEDİM.SPOR VE DİYET YAPMAMA RAĞMEN KİLO GİTMİYOR BİR TÜRLÜ...SIKILDIM ARTIK YAZDA GELİYOR NAPMAK LAZIM DİŞİMİZİ SIKMAK LAZIMMMMM HAYDİ BAYANLARRRRRRRR

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 May, 2006 22:43

Hoşgeldin Nagehan,
Diyet sürecinde birbirimize destek olmak harika olacak.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Merhaba
 Cmt 06 May, 2006 00:44

Adım Sabrinaz. Uzun süredir hamileliğimden kalan kiloları vermeye çalışıyorum.Umarım burada birbirimize destek olur ve kilolarda kurtuluruz Smile

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 08 May, 2006 14:27

Auryn demiş ki:
sıskakız, dilocan, ece-, lion, Jadı, turkanka, tombul_cadi

Hepiniz hoşgeldiniz. Birlikte incelmek temennisiyle...

Aaamiiiiiinnnn Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Herkese Karşıyaka'dan sevgiler : ))
 Çar 10 May, 2006 11:45

Merhabalar,
ben son 12 yıldır sürekli diyette olan, iradesizliğini artık kesin olarak kanıtlamış, her sabah rejime başlayıp her akşam bırakan, bu sefer kesin zayıflayacağım dediğinde herkesin tabii tabii dediği, hayattaki tek mutsuzluğu kilolu olmak olan ama yine de dayanamayıp yemek yemeye devam eden, bu yüzden bazen kendini eve kapatıp kimselerle görüşmek istemeyen, normalde neşeli,şen şakrak,eğlenmeyi gezmeyi seven biri olmasına rağmen sırf şişko diye kendi içine evine kapanan, hayatı kendine ve dolayısıyla eşine zindan eden biriyim.Artık bunları yaşamak istemiyorum bu yüzden aranızdayım.Birgün burada başarı hikayemi yazmayı diliyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 11:48

valla ben sana önemli olan iç güzelliği falan demeyeceğim. ama yapman gereken uzun zamanda rejim yapmak bence yani 1 senede bilmem kaç kilo vericem falan değil. ne bileyim ekmek 3 dilim yiyorsan 2 dilim yemek gibi zamanla hafif hafif kilo vermeye başladığını göreceksin. ve diyelim tatlı istiyorsun ama sonra da bişeyler yiyeceksen seçimini yap ve öyle ye. hangisi seni daha çok tatmin edecekse onu ye. sevgiler... Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 11:52

merhabalar arkadaşlar... çok mutluyum açıkçası ve bugüne kadar forumlara üye olduysam da hiç ileti falan yazmamışımdır ama burada içimden gelerek ve mutlu olarak yazıyorum. benim de fazla kilom var tabi 10 kg kadar. daha fazlaydı ama verdim 5,5 kilo. ekmek kesinlikle yemiyorum. bunun çok etkisini gördüm. sizlerle daha da motive olup daha güzel sonuçlar alacağımızı umuyorum. sevgiyle ve sağlıkla kalın...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 butterfly35bucuk
 Per 11 May, 2006 20:36

butterfly35bucuk demiş ki:
Merhabalar,
ben son 12 yıldır sürekli diyette olan, iradesizliğini artık kesin olarak kanıtlamış, her sabah rejime başlayıp her akşam bırakan, bu sefer kesin zayıflayacağım dediğinde herkesin tabii tabii dediği, hayattaki tek mutsuzluğu kilolu olmak olan ama yine de dayanamayıp yemek yemeye devam eden, bu yüzden bazen kendini eve kapatıp kimselerle görüşmek istemeyen, normalde neşeli,şen şakrak,eğlenmeyi gezmeyi seven biri olmasına rağmen sırf şişko diye kendi içine evine kapanan, hayatı kendine ve dolayısıyla eşine zindan eden biriyim.Artık bunları yaşamak istemiyorum bu yüzden aranızdayım.Birgün burada başarı hikayemi yazmayı diliyorum.

merhaba! Smile
bu yazını dün okumuş "birebir aynı beni anlatıyor!" diye iç geçirmiştim hatta cevap yazmaya da fazlasıyla heves ettiğim halde vaktim müsait olmadığından ertelemek zorunda kaldım. şimdi rahat bir zamanda tekrar foruma cevaplar için girdiğimde ise benim konuya cevap verdiğini görmek sevindirici oldu. dediğin gibi kendimizi sıktıkça daha çok kilo alıyoruz bir de takıntı haline geldikçe daha da artıyor sanki Sad diyet psikolojisi de pek yardımcı olmuyor bu duruma.

".Aslında hesap vereceğim ve beni kontrol eden biri olsa ne güzel olur" demişsin bir başka yerde de.

bu denetlenme fikrine de sonuna kadar katılıyorum. kendini kontrol etmeyi olanaklı hale getiriyor.

desteğin için teşekkür ederim blog adresini de aldım takip edeceğim Wink

sık sık yazalım ki olaydan kopmayalım...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 May, 2006 08:24

Sabah sabah yazdıkların nasıl moral oldu anlatamam, ben de senin yazdıklarını okurken "aaa ben" demiştim, o yüzden sana hemen cevap yazdım.Blogunu da aldım sıkı takipteyim merak etme.Bu arada bu sabah tartıda 1,5 kiloluk bir eksik gördüm bugün benden mutlusu yok.Ama rehavete kapılmamalı haftasonu pişmanlığı olayına girmemeliyiz di mi Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 12 May, 2006 08:41

Ben munevver,
27 yasinda 2,5yasinda cocugu olan evli, calisan,haftasonu misafirleri bol olan dayanamayip hazirladiklarini yiyen,sisen ve kilo alan biriyim.
hamilelikten kalan 6kg'nun tamamini artik bu senenin ikinci yarisinda vereyim diye karar aldim,tam bu gunlerde gazetedeki haberle bu blog'dan haberdar oldum ve iste burdayim.
umarim bu kararlilikla ve sizlerin destegiyle hedefledigim kiloya (55)inebilirim..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.