Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Evde Egzersiz
 Pzr 21 Ekm, 2007 19:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

herkese merhaba
daha yeni üye oldum ama simdiden yazdiklarinizla moral buldum Very Happy
size danismam gereken bir sey var.evimde büyük egzersiz aleti koyacak yer yok maalesef Sad
ne kisin disarida yürüyüs yapabiliyorum ne de spor salonuna gidecek zamanim var.evde spor yapabilmek için aldigim vcd&dvd leri bilegimde olan bir problem yüzünden yapamiyorum.o yüzden evde kullanabilecek kücük ve etkili bir alet biliyor musunuz?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 22 Ekm, 2007 11:57

bence alete gerek yok sen kendin yap.mesela ben yanlarımı çalştırmak için dik durup sağa sola eğiliyorum sora düz durup yerden bişey toplarsınya ama dik dur sende öle bi hareket yap karına mütiş geliyo bide güzel sabah akşam mekik çek ohhhh bundan ii egzersizmi olur:))

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Ekm, 2007 15:31

valla doğruyu söylemek gerekirse evde 2 yaşında bir bebek olursa onun arkasını toplamakla zaten yeterince egzersiz yapıyorum fakat gittiğim diyetisyen vücudumun çok inatçı olduğunu o yüzden 1 saat aralıksız ve düzenli egzersiz yapmam gerektiğini söyledi aslına bakarsan akşam olduğu zaman yatacak yer arıyorum çocuk okadar çok yoruyor ki:)

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 26 Ekm, 2007 10:04

yozgatıngülü haklı ama bu haraketleri yaparken kesinlikle hareketli müzik olsun yoksa insan sıkılıyo yoruldugunu sanıp bırakıyo bebegin varmış allah bagışlasın evet çocuk bakmakta çok yorucu ama egzersiz yapmadan olmuyo

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 26 Ekm, 2007 22:00

teşekkürler ahsen allah isteyen herkese bi çocuk versin insanın çucuğu olması çok güzel ama hamilelikte alınan kilolar o kadar güzel olmuyor:) uzun süre karar veremeyip diyete başlamazsan da aldığın kilolar yapışıyor:)

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 27 Ekm, 2007 11:09

allah bağışlasın:)bi kaç gün isteksiz yaparsın ama sonra hep egzersiz yapmak istiyo insan bende öyle olmuştu ilk günler ölümdü sanki:)ama sonro her müzik duyduğpumda hareket yapıyom sende nede

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 27 Ekm, 2007 20:58

teşekkürler:)çocuktan uzak evde 1 saat egzersiz benim için kurtuluş olur:)fakat çok fazla hareket bilmediğim için bi egzersiz aleti iyi olur gibi geliyor bildiğiniz işe yarayan bi egzersiz aleti var mı doktorum özellikle yüzme ve yürüme üzerinde duruyor.bu tv de çıkan stepperler hakkında bi bilginiz var mı?

crnÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 11 Kas, 2007 21:30

arkadaşlar ben de stepper dediğimiz alet var 10 dk da yaptığınız hıza bağlı olarak 60 kalori yakabiliyorsunuz. Ama 10 dk sonra halınız devamını yapmaya yetmıyor bence en etkilisi yürüyüş yani bununla zayıflamak zor düşünenlerin bilgisine...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 May, 2008 17:32

ben ne egzersiz yapabilirim biri yardımcı olabilir mi??

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Eyl, 2008 17:08

spor yapmak icin illaki alet gerekmiyor.bir sürü spor imkanlari var..
bu sitede www.sendezayifla.com spor kismina gir orda indire bilecegin programlar var..ayrica aletler icinde kim ne kullaniyor ve yarari varmi ordakilerine sorabilirsin.
www.sendezayifla.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.