Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 Tem, 2008 10:04
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hicim meraba.beni yalnış anlamazsan canım sen 53 kilosun.
ahh ahhh ben 53 kiloyu rüyamda dahi göremem galiba.canım kilo almamak için dikkatli davranman çok iyi.ama moralini bozacak kilon yok.rahat ol.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 Tem, 2008 12:21

auryn haklısın evet artık diyeti bıraktım dünden beridir bugünde güzelce yemeğimi yedim oh be dedim ne güzel yemek yemek.sanırım kendimi kasıyorum ve çok takıntı yapıyorum dkz uygulamasını okudum ve kafama yattı daha rahat bir uygulama.psikolojim bozulmuş bu diyet sayesinde inanırmısın çok fena olmuşum yemek yiyince anladım.sanırım dediğin gibi vücudum direniyor zayıflamamak için.ama zayıflayacağıma inanıyorum umudumu kaybetmeyeceğim tabi sizler sayesinde.bana çok yardımcı oluyorsun çok teşekkür ediyorum...Smile

KeNdİmE GüVeNiM sOnSuZ zAyIflAyıP iNcElEcEĞiM bUnA İnAnıYorum... =)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 Tem, 2008 12:33

pınar demiş ki:
hicim meraba.beni yalnış anlamazsan canım sen 53 kilosun.
ahh ahhh ben 53 kiloyu rüyamda dahi göremem galiba.canım kilo almamak için dikkatli davranman çok iyi.ama moralini bozacak kilon yok.rahat ol.
teşekkürler pınar hanım doğru söylüyorsunuz belki minyon tipli oldugum için bu kadar göze batıyor çünkü benim ideal kilom 47 48 arası yani bundan ne fazlası ne azı olması gerekiyor ve bu aldıgım 5 kilo öyle göze batıyor ki anlatamam 10 kilo almışım gibi hemen gösteriyor kendini bu yüzden böyle takıntı yapıyorum.inşallah hepimiz biran önce istediğimiz kilolara kavuşuruz Smile

KeNdİmE GüVeNiM sOnSuZ zAyIflAyıP iNcElEcEĞiM bUnA İnAnıYorum... =)

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 Tem, 2008 13:37

dkz, bence kalıcı zayıflamanın tek yöntemi. Diyetler ise resmen vücuduna savaş açmanı gerektiren işkence türleri, üstelik hiç bir kalıcılıkları da yok.

Hicim, dikkat etmen gereken tek şey aç olup olmadığından emin olmak, ikinci kısımda ise doydun mu ya da mideni rahatsız edecek kadar fazla mı yiyorsun bunu anlamak.

Bu gün boyunca bu çalışmayı yapalım seninle. Hadi bakalım Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 24 Tem, 2008 10:03

merhaba arkadaşlar
hicim nasıl gidiyor? sen bizden önce başlamışsın eminim veriyorsundur. gelişmeleri yaz bizleri mera da bırakma emi Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.