Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 12:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

spoilt demiş ki:
gulcin25 demiş ki:
BENDE YENİ ÜYE OLDUM VE KİLOM 75:( BENDE 60'A DÜŞMEK İSTİYORUM. AMA O KADAR İRADESİZİM Kİ.BENİMDE SİZİN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.BU KONUDA BANA DESTEK OLURMUSUNUZ?BENDE SİZLERE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAK İSTERİM.HERGÜN DİYETE VE SPORA BAŞLAMAYA KARARVERİP SONRA VAZGEÇMEKTEN BIKTIM:( 25 YAŞINDA 75 KİLO NASIL OLURUM YA.KENDİME ÇOK KIZIYORUM.......

Hoşgeldin aramıza Gülçin, bir noktaya takıldım, kendine kızma boşuna ben geçen sene yani 25 yaşındayken 96 kiloydum (103e çıktım kısa süre) beterin beteri var...7 aydan fazladır ancak 74 kiloya düştüm.İradeni kontrol altına almak önce beynini ikna etmenden geçiyor.Problemini kabullen,ne istediği belirle ve bunu yaz bir kağıda hergün oku.Beynini şartlandır.Benim böyle bir kağıdım var ve ne zaman kaçamak yapmaya kalksam çıkarıp okuyorum etkili olduğunu göreceksin.

sevgilerimle

darısı başıma spoilt.. sana ve leylii ye imreniyorum Smile

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 13:30

SPOİLT GERÇEKTEN DESTEĞİN İÇİN SAOL.YARIN YİNE YENİ YENİDEN DİYETE VE YÜRÜYÜŞE BAŞLIYORUM.UMARIM BU SEFER DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLUR DİYETİM.ASLINDA BEN ÇALIŞIYORUMM VE BU YÜZDENDE 6 YA KADAR KAÇAMAĞIM OLMUYOR.EVE DÖNDÜĞÜMDE SORUNLAR BAŞLIYOR BİRDE AKŞAM YÜRÜYŞE ÇIKMAK İÇİN DAHA KARARLI OLMALIYIM. ÖNERİNİ DENİYCEM VE BUGÜN ÖYLE BİR KAĞIT YAZICAM BENDE.UMARIM BAŞARIRIM

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 29 Tem, 2007 22:12

gulcin25 demiş ki:
SPOİLT GERÇEKTEN DESTEĞİN İÇİN SAOL.YARIN YİNE YENİ YENİDEN DİYETE VE YÜRÜYÜŞE BAŞLIYORUM.UMARIM BU SEFER DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLUR DİYETİM.ASLINDA BEN ÇALIŞIYORUMM VE BU YÜZDENDE 6 YA KADAR KAÇAMAĞIM OLMUYOR.EVE DÖNDÜĞÜMDE SORUNLAR BAŞLIYOR BİRDE AKŞAM YÜRÜYŞE ÇIKMAK İÇİN DAHA KARARLI OLMALIYIM. ÖNERİNİ DENİYCEM VE BUGÜN ÖYLE BİR KAĞIT YAZICAM BENDE.UMARIM BAŞARIRIM

Sorunları açıkça yazarsan daha ayrıntılı fikirler çıkabilir.Yürüyüş için bir yoldaş bulmak en iyi çözüm Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 00:59

bende yeni geldim buraya 70 kg yim Sad diyete başladım bugün Sad yardım edin banada 58 kg ye inmek istiyorum. lütfen yardım edin bana SadSadSadSadSad nasıl zayıflıcam ben SadSadSadSad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 01:00

bende yeni geldim buraya 70 kg yim Sad diyete başladım bugün Sad yardım edin banada 58 kg ye inmek istiyorum. lütfen yardım edin bana SadSadSadSadSad nasıl zayıflıcam ben SadSadSadSad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 12:07

gasme87 kendini çok sıkmadan ver olurmu katı diyetler yapma yavaş yavaş verki birdaha geri alma.. bende birtürlü başlayamıyordum ama bir adım atarsan gerisi gelir

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 14:05

gasme 87 hoşgeldin biz birbirimizi motive ederek vede dkz yaparak vermeye çalışıyoruz zaten dkz bir diyette değil o yüzden hemen bu akşam iftarda bile başlayabilirsin....acıkınca ye, doyunca bırak

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 26 Kas, 2007 21:35

bende warrımmm
73 kiloyum 65 olmak istiyorummm...
hep birlikte werelimmm Smile))

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.