Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhaba
 Pts 19 Kas, 2007 20:57
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

26 yaşındayım..tam 10 kilo fazlam var..boyum 1.65 ideal kilom 52 ve şu an tam tamına 62 kiloyum:( yardımlarınızı bekliyorum bende...1 ay süre biçtim kendime forma girmek istiyorum..özellikle bel kısmım göbek kısmımdan yağ fışkırmaya başladı jeanlerim artık olmuyorr:( [color=darkred] [/color][size=12] [/size][font=Comic Sans MS] [/font]

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Fikir almanlarinaclik orucunu yaparak kilo vermeye varmisiniz
 Sal 20 Kas, 2007 03:52

merhaba bende bu siteyi yeni buldum benimde tam 10 kg fazlaligim var bayrama tam 1 ay kaldi o zamana kadar bu kilolari hepsini olmasada büyük bir kismini vermek istiyorum ben almanyada yasiyorum almanlarin yaptigi aclik orucu var hem mideyi temizlemek hemde zayiflamak icin yapilan bir diyet sadece saf meyve suyu corba tozuyla yapilan icecek bitki caylari icilebiliyor kesinlikle yemek yok en azi bir hafta yapmak lazim inanin zor degil ben bundan 1 ay önce denedim tam 7 gün hic bir sey yemedim ilk 2 günü zor oldu bas agrisi vardi ama sonrasi cok kolaydo aclik denen bir sey kesinlikle hissetmiyorsun dünyaya yeniden gelmis gibi oluyor insan bu kez 2 hafta denemek istiyorm ve benimle bu diyeti yapabilecek arkadaslar ariyorum grub halinde yapmak daha kolay birbirimizi motive edebiliri ve günümüzü nasil gecirdigimizi paylasabiliriz cevaplarinizi bekliyorum
[align=center]

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 12:00

tekrar merhaba..bence böle şok diyetler çok zararlı..kasları eritiyor ve vücutta sarkma yapıyor..ben her gün 1 saat spor yapmaya başladım..uyanır uyanmaz bir meyve yiyyorum..kahvaltımda yulaf ezmesini sütle karıştırıyorum içinede keten tohumu koyuyorum..ekmeği kesinlikle kestim.akşam yemeğinide yarım porsiyon ekmeksiz en geç akşam 17:00 de yiyorum..o saatten sonra ağzıma bir lokma koymamam lazım..günde en az 3 litre su tüketmeye çalışıyorum.zamanında böle çok güzel kilo verdimm ve vücudumda hiç bir sarkma olmadıı..gene başarıcam..sizede tavsiyem sizde bunları uygulayın.acıktıkça su için ve meyve yiyin aralarda..böle devam edersek 1 ayda eminim dilediğimiz kiloya ulaşırız..

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 12:31

lale almanlarin orucu nasil biseymis merak ettim biraz aciklarmisin

www.sendezayifla.com

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 alman orucu
 Sal 20 Kas, 2007 15:03

saf meyve sebze sulari bitki caylari günlük 3ltre su ve yürüyüs spor diger diyetlerden farki sadece kati bir sey yemiyorsun gercekten ise yariyor eger sporuda ihmal etmessen sarkma falan olmuyor beyin yememeye odaklandigi icin acikmiyorsun bile ilk 2 gün bas agrisi oluyor o kadar onu atlattinmi gerisi kolay ve bu orucu almanlar saglik icin yapiyorlar nedenmi?mide ve bagirsaklari temizlemek icin eger saglik sorununuz yoksa bu diyeti rahatlikla uygulayabilirsiniz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.