Cevap Gönder  

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 Diyet Kardeşliği Grupları
 Cum 05 May, 2006 17:16
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Gruplar forumlarında ortak ilgi alanlarına sahip Diyet Kardeşlerine özel gruplar oluşturmayı düşünüyoruz. Örnek olarak Şehirler kategorisinde aynı şehirden kardeşler, birbirlerine daha kolay ulaşabilecek... Gruplar üyelik sistemiyle çalışacak ve yönetimi bölüm yöneticilerine ait olacak.

Gruplar şekillendikçe bölüm yöneticilerini demokratik bir sistem çerçevesinde oylama ile belirlenecek.

Bu düşünceyi birlikte geliştirebiliriz. Siz de kurulmasını istediğiniz kategori ve grupları ilgili kategori veya burada ayrı bir başlık olarak paylaşabilirsiniz...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 genel
 Pzr 07 May, 2006 11:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba,
ben biraz önce siteyi keşfettim. ne tesadüftür ki, bu sabah tartıldığımda son hafta 3yeni kilom olduğunu dehşetle farketmiştim. doğrusu belliydi kilo aldığım da bu kadarını beklemiyordum...
15 gündür içine girebildiğim TEK pantolunumu giyiyorum
bir büyük beden almayı düşünmüyorum!!!
bu gün başladığım diyet, beni 2 haftada gözle görülür şekilde inceltmek zorunda...
bana site hk bilgi verir misiniz?
yardımcı olur musunuz, tabi bu moral yardım ama çok değerli olabilir
sevgiler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.