Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Ağu, 2007 22:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

harnup pekmezini öneririm bende.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 08:47

ay canlarım benim tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim. Valla ciddi ciddi kendime dikkat etmeye başlıycam ama biliyo musunuz canım hiiiçççç bişey yemek istemiyo benim.öyle de bi durum var yani.Sad Sad Sad

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Ağu, 2007 10:32

tubikim iştahının olmaması belkide senin için bir avantaj olacak açlık tokluk sinyallerini daha kolay ayırt edebileceksin belkide. canım hiç bişiy istemiyo diyorsun ama elbetteki birşeyler yiyeceksin ve tamda dkz de olması gerektiği gibi bunu sadece vücuduna destek olmak için yapacaksın. iştahsızlığın er yada geç sona erecek ama o geçene kadar sen dkz yi benimsemiş belki birkaç kilo da vermiş olacaksın ama illa da ben iştahımı geri istiyorum diyorsan ceviz yemeni öneririm.

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 18:46

bende bu gün ne yediğimi yazım da yine ablalrım kızsınlar bu gün de böle ama yarın dkz ye başlıcam söz verdim çünkü.nese bu gün ne yedim bi bakalım:sabah:ya sabah benim canım bişi istemie istese de yağlı şler zaralı şeler iştio.o yüzden 5 tane erik yedim . sonra 1 tabak nohut yedim ama suyunu süzdüm zaten sevmeme sulu şeleri.yanında bol cacaık yaptım kendijme tuzu ve sarımsağı yerinde afiyetle yedim.sonra acıktım limonlu kek var dı evde ondan yiyim dedim 2 lokma aldım durudm doydum gibi oldu. 5 dk sonra yine midem kazındı o kekten yine 3 lokma falan aldım yaklaşık.sonra durdum kek bi dilimdi ama ben baya bi lokmada bitiremedim küçük küçk ıssırsım. ve azıcık bişi de kaldı yemicem. şimdi acıktım yine amam çorba iççem. akşam yemeği. annem böle değişik bi çorba yapmış biliyomusunuz bilmem böle içinde uzun zuzn hamur var öle bi çorba . ismi kesmeaşı.ondan iççem. (hiç de sevmem)yorumlayın lütfen biliyorum sağlıksız ama yaın daha iyysi olcak çünkü dkz yapcam..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 19:07

ben artık yorum yapmıyacağım hayatım çünkü anladımki nedesem boş sabah sabah aç karnına 5 erikle kahvaltı yapmana koptum açıkcası

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 19:14

ya dedim ya o dkz yi tanımadan öncedi yarın dkz yapacam valaha kahvaltı yapcan doğru dürüst gerçekten .

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 19:16

İnşallah Very Happy

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Eyl, 2007 19:21

şu kilo çizelgesi nasıl konuluyo bende kilo çizelgemi koycam da nasıl biri bana yardım atsinnnnn

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.