Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
Iıı ! Canım Sıkkın
 Sal 01 May, 2007 12:17
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bugün diyetimin 20.günü bitti ilk 15 gün 2.kilo vermiştim ama son bir haftanın sonunda gr bile vermemişim oysa çok dikkat ediyorum birde bu 20 gündün mekik-bel -kol için hareketler ve haftanın 5 günü (iş çıkışı) 22-35 dk arası yürüyüş yapiyorum ....bu durumda biraz moralim bozuldu hatta sabah 1 adet simit yedim Sad((
kilo vermem yavaş değilmi ...

69,8 ile başladım 10.04.2007
67,8 01.05.2007

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 May, 2007 20:03

hep böyle oluyor canım yaa hiç sıkma canını birazcık arttırabilirsin bu ara yediklerini çünkü okuduğuma göre vücut yeni besin düzenine de alışınca biraz değişiklik yapıp metabolizmayı şaşırtmak gerekiyormuş fakat asla pes etmek yok Wink gayet sağlıklı kilo veriyor gibisinn

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 May, 2007 22:22

merhaba..
inan ben de aynı derdi çekiorum ama kararlıyım..ekmeği tamamen kestim,az az yiyorum..akşam 7 de geldiğim için daha hafif şeylerle geçiştirmeye çalışıyorum..abur cubur kesinlikle yemiyorum..daha önce 68 kiloyken 1 hafta aç kaldım ve o açlık bana 5 kilo olarak geri döndü..insan inanamıyor..
motivasyona kesinlikle çok ihtiyacımız var..çünkü her seferinde motivasyonum bozuluyor..eğer birbimimiz motive etmemizi istersen ben sana yardımcı olabilirim..aynı şeye benim de ihtiyacım var..

Üye
Üye

turkey.gif
 motivasyon
 Per 03 May, 2007 10:14

ghanima
1 haftada aç kalarak 5 kilomu aldın Rolling Eyes Şu metobolizma ne kadar entresan ...
özellikle bu dönemlerde motivasyona çok ihtiyacım oluyor gerçekten birbirmize yardımcı olursak sevinirim

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 17 May, 2007 10:17

bende bugün rejimimin 4. günündeyim.ama çok sağlıklı beslendiğim söylenemez.çalışırken çok zor.bende sabahları 1 simit alıp onun yarısını sabah yarısını öğlen yiyerek geçiştiriyorum.akşam bol salata ve ızgara.henüz bi değişim yok gibi amapazartesiyi bekliyorum tartılmak için.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 05 Eyl, 2007 11:23

ya ben de diyetimin 5. günüdeyim bendede hiç değişiklik yok galiba ama olsun morel bozzmak yok aynı tempoyla devam . bi yazı okumuştum kilo vermeniz yavaşlarsa su için bol bol dio du . su özelllikle kilo verme yavaşladığı zamn çok etkili oluyomuş.sakın aksatmayın su içmeyi diodu. bi de iyi çiğne yediklerini.sakın vaz geçme . devam et öptüm.byy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.