Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 20:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sevgili pesimist kabızlık için ilaç türü şeyler kullanma çünkü bu tür şeyler bağırsak tembelliği yapıyorlar onun yerine doğal yöntemler var mesela z.yağı içebilirsin biraz mide bulandırıcı yada kayısı ye üzerine su iç...Pınar,fanube,Sezin in dediği gibi dkz yapmanı öneririm hem diyetin sıkıntılarından kurtulursun hemde sağlıklı kg verirsin.Moralini bozmak gibi olmasın ama hepimiz defalarca diyet yaptık verdik fazlasını geri aldık bir düşün derim ben sana..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 22:11

duru_79 demiş ki:
sevgili pesimist kabızlık için ilaç türü şeyler kullanma çünkü bu tür şeyler bağırsak tembelliği yapıyorlar onun yerine doğal yöntemler var mesela z.yağı içebilirsin biraz mide bulandırıcı yada kayısı ye üzerine su iç...Pınar,fanube,Sezin in dediği gibi dkz yapmanı öneririm hem diyetin sıkıntılarından kurtulursun hemde sağlıklı kg verirsin.Moralini bozmak gibi olmasın ama hepimiz defalarca diyet yaptık verdik fazlasını geri aldık bir düşün derim ben sana..

Durucum hani kayısı ye üzerine su iç demişsinya bazılarında özellikle bende bu kesinlikle işe yaramıyor.. ne yaparsam yapıyım kabızlık sorunum hep oldu

kayısı yiyip üstüne su içmeler sinamekiler keten tohumu vs.. ama olmuyo bazen bu durum uzun süre devam ettiğinde ilaç kullanmak zorunda kalıyorum

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 22:50

canım ne kadar doğru bilmiyorum ama harnup pekmezini ılık suya karıştırıp içince işe
yaradığını okumuştum.geogleden harnup yazıp bakabilirsiniz.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 18 Ağu, 2007 23:49

nescafe belki dediğin gibi olabilir bünyeden bünyeye değişebilir ama o ilaçların bağırsak tembelliği yaptığını duydum o yüzden öyle dedim z.yağı içebilirsen o kesin işe yarar ama onu içmekte çok zor

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 02:05

arkadaşlar bende yazmıştım zararlarıda oluyo ve tembellik yapıyor ama ben dkz uygulayalıdan beri daha çok hızlandığını hissediyorum metabolimamın , ama durunun dediği gibi değişir ama kayısı genelde işe yarıyor en azında kayısı ve s. yağı doğal zararı yok hiç değilse

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 14:45

ya bende de vardı ama artık gidiyor gibi kabızlık,şunu tavsiye edebilirim,diyet için falan değil ama kepek ekmek tüketin bende işe yarıyor bi de ılık süte bal karıştırıp açken için temizleniyor valla bağırsaklar ama unutmayın soğuk süte bal koyarsanız da ishali önleyip kabızlık yapıyor.Ben eskiden taneli şalgam içerdim aç karnına çok iyi gelirdi sonradan etki etmez oldu,sinamekiyi de yapraklı olandan içerdim o da bi müddet sonra etki etmedi ya sütü deneyin ama kesinlikle kepek ekmek yiyin.hadi öptüm sizi......

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 19 Ağu, 2007 17:02

tavsiyeleriniz icin cok saolun, uygulamaya calisicam..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Ağu, 2007 22:34

selamlar,

kendini çok kasarsan biraz zor kilo vermen gerçekleşir.kilo vermek demek.kalori hesabı demektir.2000 kalori günlük alırsan 3000 kaloride yakarsan(harcarsan) 1000 kalori cepte demektir.oda 1 ayda 30.000 kalori demek yani 3kgdur.en basitinden sana hesap yaptım.ama sen 2000 alıp 4000 yakarsan 6 kg verirsin.2kere 2 nasıl 4se buda böyle.ama metabolizma yavaş çalışabilir.hormona baglı triod testi yaptırabilirsin.orda zaten yavaş çalışıp çalışmadıgı ortaya cıkar.sevgileer

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.