Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Haz, 2006 08:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

can dost,
hersey inanki kafamizda olup bitiyor.
yemenin sonu yok.
Red'in dedigi gibi en azindan aksam lari bir ogun yemek yerine meyva ile gecistirmen baslangic icin iyi olabilir.pazar gunki gazetenin ekinde bir diyet programi verildi orada diyet kefir den bahsediyordu. gunde 2 defa ogunden once ondan icebilirsin mesela.
//
eger calismiyorsan belirli bir diyet programi uygulaman bence daha kolay.
neden cunku yuruyus yapmaya,salona gidip spor yapmaya daha cok vaktin olur.
maalesef benim boyle bir sansim yok, unlu bir salona 1 yillik uyelik yaptirdim oyle bir para odedimki mecbur kalip gideyim diye ama olmadi.
4 yada 5 defa gittim okadar!!
dedigim gibi hersey bizim elimizde.
sevgiler.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 slm münevver
 Pts 12 Haz, 2006 09:08

daha fazla hareket daha az yemek olaybudur aslında ama yapabilene harekette sorun yok aslında ama boğaz çok fena anlıyacağın kardeş hepimiz aynıyız zaten o yüzden burdayız bugün 80 kiloyla diyete başladım hadi hayırlısı

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Haz, 2006 09:24

hepinize günaydın,
hayır henüz testleri yaptırmadım, zaten bahsettigim ilk testi ( gıda intolerans ) yapan 2 yer buldum, ikiside birbirinden pahalı ( kadıköy Şifa 850, Biruni laboratuarı ise 700 milyon dedi Shocked özel sigorta ise yaşam kalitesini artırmak lüx'e girdiği için karşılamıyormuş bu testin parasını...araştırmaya devam ediyorum yani anlayacağınız.
ama destekleriniz, yanıtlarınız ve yanlız olmadığımı bilmek iyi hissetirdi bana Embarassed ...teşekkür ederim, iyi haftalar herkese...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Haz, 2006 15:52

31 yaşında 168 boyunda ve tam 75 kg ağırlığındayım. Bende şu yeni çıkan 4321 incelmek ten aldım ama henüz kullanmadım açıkçası eczaneden alırken çok büyük hevesle ve çok şeyler bekleyerek aldım,bu detoks ürününü. Ama sonra farkettimki, önce kendim bazı adımlar atmalıyım ve bu ilacı destekleyici olarak kullanmalıyım. Bu sebeple de yaklaşık 1 haftadır kendi çapımda 1 şeyler yapıyorum (bknz.blogum) Rolling Eyes ilacı kullanmaya başlayıncada blogumda değişiklikleri bildiricem.
sevgiler.banus

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.