Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! cimcimee nasıl başardı
 Cmt 04 Ağu, 2007 10:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaslar ben kendimi bildim bileli diyetteyim ve yapmadığım diyet denemdiğim yol kalmadı. ama inanın hepsi boş verdiğim kiloları hemen geri aldım. bi diyetisyenle tanışdım bana sağlıklı beslenmeyi öğretti ve ogünden sonra kilo vermeye başladım tekrarda almadım. 6 öğün yedşm acıkmayı beklemedim ve kendimi dinledim doyduğumu hissettiğim an yemeyi bıraktım. yüzmeye gittim bi dönem sonra sıkıldım evde oryantel yaptım. bağırsaklarımın tembelliği içnse araöğünlerde yoğurdun içersine keten tohumu karıştırdım. günde 3-3,5 lt su içtim. yani açıkcası ben diyet yapmadım. yediklerimi yazdım öğlen bunu yedim akşam bunu yersem vucüdü bozarım diye devam ettim 20 gün sonra zaten alıştım. birazcık sabredin sonra başarıyosunuz zaten şuan aklıma gelen bunlar. burda olduğum süre içersinde elimden geleni yapmaya hazırım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 04 Ağu, 2007 12:22

cimcime peki 42 kiloyu sadece dengeli beslenme ve evde yaptığın oryantellemi verdin yani ekstra bişey yapmadınmı
mesela ben bi dönem 50 kiloya indim ama 50 kilodayken bile 40 bedene zor sığıyordum

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 04 Ağu, 2007 12:38

canım zayıflama ilaçları falan içtim ama o zamanda verdiğim kiloları geri almıştım. bu kilolarımı sağlıklı beslenerek verdimm.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Ağu, 2007 14:39

bende 98 kiloyla başladım ve şu an 82 kiloyum. insanın bazı şeyleri başarabilmesi kadar güzel bbişi yok kızlar.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Ağu, 2007 14:54

rukiş sende mi dkz ile verdin canım iyi vermişsin tebrikler, başarılarının devamını
bekliyoruz kim tutar seni.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Ağu, 2007 17:24

ay hakkaten yaa herkesi çok tebrik ederim darısı başımıza hakkaten en sağlıklısı biraz boğaza dikkat etmek + spor..bu aralar su içemiyorum ben ama sanırım tüm hızla geri dönmek lazım..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.