Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 22 Haz, 2007 16:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

gamze demiş ki:
cappari ama benim yusum çök çirkın oldu be yavvv eskıden tombıs tombıstı tabı bacaklarım için aynı seyı soyleyemıcem:))onlar tombıs tombıs kotu....her sabah yaptıgım bı saatlık yuruyusumu aksamada yapıorum ve suan 58 kg yanı kg takılmıstıya yuruyusu artırdımmm .....capparı ben hıç su içemıyorumm ya acaba cayı cok içiyorum ondanmı???kııı....arkadaslar hepımız azmımızın meyvelerını alıyoruz bakıyorumda spolıt harıkasın bence 78 benım eskı kıolmdu inşlh sende 50 kusurlere dusersın...hepınızı muchhhhhhhhhhhhhhh muchhhhhhhhhhhh...bu arada ablalarım bana tavsıyelerınızı beklıyorum

Çirkin falan olmamışsındır sana öyle geliyordun çevrende sana çirkinleştin diyenleride dinleme Smile
Çay içince vücut su istemiyordur doğal olarak ama çayı çok açık içtiğin müddete problem yok.(çok açıktan kastım epey açık yani ıhlamurun koyusu gibi)
İnşallah Allah bana önce bi 70 göstersin sona 60 sanırım 60 da kalacağım aşağısında gözüm yok Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 22 Haz, 2007 19:49

Gamze çay konusu biraz tehlikeli.henüz yaşın çok küçük ama bu yaşlarda vucut su tutmaya başlıyor.Sonra gelen selülitlerle uğraşmaya başlıyorsun.Kremlerdi tedavilerdi çok başın ağrır.Spolitin dediği gibi açık çay iç tabi ama suyu atlama

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 01 Tem, 2007 17:48

eteklerim pantolonlarım bel,imde dönmeye başladıkça daha bir şevke geliyorum. aynaya baktığımda kalın kol görmeyeceğim kalın bacaklarım olmayacak bunları düşünmem bile bana kaömçı oluyor.
Çay açık olmalı spolitin dediğine katılıyorum. günde 2 fincandan fazla kahve tüketmemeliyiz kola içimi asgari olmalı. yağlı cipslerden kızartmalardan kaçmalıyız.
sevgilerimle arkadaşlarım. Confused

http://www.diyetcenter.com/index.php

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Tem, 2007 21:24

gerçektende çay insanın su içme isteğini dizginliyor.ama ben ne yazıkki çaydan vazgeçemeyenlerdenim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Tem, 2007 21:28

Bende severdim hemde koyu koyu kafa yapan cinsten Smile ama bana bu zevkim selülit olarak geri döndü pişmanım diyebilirim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Tem, 2007 21:42

selülitlerimin sorumlusunu kola olarak biliyodum.çayı görmezden geliyordum.bak sen şu çayın yaptıklarına hem su içirtmiyor hemde selülit.bunu duymam iyi oldu sağol spoiltciğim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Tem, 2007 22:09

karzu demiş ki:
selülitlerimin sorumlusunu kola olarak biliyodum.çayı görmezden geliyordum.bak sen şu çayın yaptıklarına hem su içirtmiyor hemde selülit.bunu duymam iyi oldu sağol spoiltciğim.

Yok be Karzu'cum neler neler selülit yapıyor kola ,yapay boya maddeleri,yağ,şeker, tatlandırıcılar,doğum kontrol hapları, tuz , kahve , çay .. liste uzayıp gidiyor

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Tem, 2007 09:54

tatlandırıcıyı yıllardır kullanıyorum .yaklaşık15-16 yıldır.malum yıllardır diyetteyim Embarassed çaydan vazgeçemediğim için çayıda şekerli içmemek için bu tatlandırıcı olayından kurtulamıyorum.ayrıca itiraf etmek gerekirse kolayıda su niyetine tüketiyordum.kolayı nisbeten azaltmama rağmen bu çay ve dolayısıyla tatlandırıcı ,hayatımdan biraz zor çıkacak gibi Sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.