Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 göbekk??
 Pzr 17 Haz, 2007 11:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhabaa

Sabahları yürüyüşe başladığımı anlatmıştım size..Abur cuburu da kestim,fakat daha önce hiç başıma gelmeyen bi sorun çıktı.Göbeğim sürekli acaip şiş :S Acaba meyve ve normal öğünü ardarda yediğim için mi çıkıyor bu kadar çok? Ayrıca sarfettiğim onca efora ve dikkat ettiğim beslenme düzenime rağmen dün tartıldığımda sadece 1 kilo vermiş olduğumu görmek aşırı moralimi bozdu:( i

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 17 Haz, 2007 12:21

bozma moralini canım.belliki kilon şu anda direnç noktasında.o noktayı büyük bir azimle ve sabırla geçersen kalan kilolarının kolaylıkla gittiğini göreceksin Smile şişkinliğe gelincede birçok sebebi olabilir.taki içtiğin sudan tut ,gaz yapan meyvalara varana kadar şişkinlik sebebi olabilir hepsi.mesela çok ilginçtir bende aşırı stres halinde şişkinlik hat safhada olur.sen deneme yanılma yoluyla artık neyin şişkinlik yaptığını bulacaksın Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 17 Haz, 2007 15:30

Moralini bozma Rouge'm herzaman hızla gitmez kilolar ama gaz problemi olabilir.Süt ve süt ürünleri, portakal kavun falan gaz yapıyor.Bende Mavilim gibi streste şişerim ne hikmetse çok komik olur bu durum.Sabırla devam et tartıya da şiddet uygulama Smile öpüyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 17 Haz, 2007 15:43

ayy çok teşekkür ederim Spoilt'im ve Mavilim kiraz ve kayısı yiyorum yoğurt yiyorum bir de Smile
Daha önce 65 e düşmüştüm şimdi anca 66 ya düşebilrmem bozdu moralimi ama asla yılmayacağım youtube'de pilates videosu buldum(pilates burn yazarsanız çıkar sanırrım) çokk tavsiye ederim onu da yapmaya başladım artık yağcıklar mecburlar gitmeye kovuyorum Very Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.