Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 sabır
 Sal 06 Mar, 2007 18:27
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu değil mı hatırladınız mı benı bılmıyorum. Yeni katılan çok arkadaşlarımız olmuş. herzaman sitemıze baktım ama yazı yazamadım arkadaşlar. kısaca kendımden bahsedeyım çok güzel başlamıştım 8-9 kılo verdım sonra yıne yıne her zaman yaptığım gıbı sabırsız davranıp bıraktım diyetımı. sonuçta ne oldu dersenız bu kılolar bana 10 kılo olarak gerı döndü. Daha yolun başında ben yıne galibiyeti kabul ettim. Bende yazı yazmaya utandım açıkcası başarmış olup yazılar yazmak çok isterdim. Ne olucak bu halim bılmıyorum. İnsanın motıvasyonun neden bu kadar çabuk kırılıyor bılmıyorum. şimdi yine kaldığım yerden başlayıp sonuna kadar varıp sırtımda taşıdığım bu yükü bırakmak istiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Mar, 2007 10:18

Elifiiim merhaba,

Yazını geç gördüm.Am son konuşmamızda daha bir motiveydin ve diyetisyen eşliğinde haiin kiloları vereceğini söylemiştin.Sen çok güzel bir kızsıın.Eliif biz neler neler yaşamadık ki,20-30 kiloyumu veremeyeceğiz.Hem kış ayında kilo almak normaldir.Bak yaz geliyor havalarda şimdiden ısınmaya başladı.Sideyi düüşün yazın gene gideceksin.Seni Seviyorum...

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 11:56

Elif merhaba,

İnan bu senin yaşadığını bende yaşadım. Kilo verdiğim hafta diyetizyene gider veremediğim hafta ise gitmemeyi tercih edip o hafta daha fazla kilo verim diye kendimi paralardım sonu ise hep hüsran ve verdiklerim hep geri geldi. Bence asıl sorun vücudu bir genişlettin mi onu tekrar toparlamak ve ondan sonra kiloyu sabit tutmak zor. Yemek yemeyi de seviyorsan daha da zor. Bence acele etmeyelim kimseye verecek hesabımız yok ayrıca birbirimize destek olmak için buradayız öyle değil mi? Bende yeniyim ve inan zayıflamak için denemediğim yol kalmadı. Kimi zaman verdim ve başarılı oldum diye düşünürken kiloları tekrar geri aldım DKZ diye bir grup var burada ve ozan beye ait bir kitap bilmiyorum okudun mu? Ben kitabı okuduğum nasıl yani birileri beni anlatıyor ve üstüne üstelik kimseye anlatamadığım utandığım tarafımı analtıyor. Yanlız olmadığım ve başarısız olanın ben olmadığımı anlmadığım için şu anda çok mutluyum. Ayrıca Yaseminler kilo veriyorda da birbirimize destek oluyoruz. Verdiğimiz kiloları yazacağımız gibi veremediğimiz kiloları da yazacağız. Bazı dönemlerde patlamalar yaşamamak için arada bir kaçamaklar da yapmamız gerektiğine inanıyorum. Çok katı kuralları bir kenara bırakalım. Önce sağlık ve huzur gelir. Sonrada yavş yavaş zayıflamaya çalışalım hep beraber. Sıkıldığında kiloları almaya başladığında bzilere yaz ben eminim birimizden biri nin dediği sana iyi gelecektir. Bu arada bende senin desteğini bekliyorum. Smile))

Sevgiler,

Yasemin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 13:24

teşekkür ederim arkadaşlar insanın sesini duyurması çok güzel değil mı ve sızınle paylaşanların olması.
leyliciğim diyetisyene başladım bu yazım daha önce yazmıştım Smile sağol canım bitanem Bende seni çok seviyorum iyi varsın

yasemin canım teşekkür ederim desteğin için. Çok haklısın önce Sağlık ve huzur geliyor. Başladım bakalım bende diyetisyenle ben ınanıyorum şimdi başaracağıma sizinde desteklerınızle inşallah.bu arada kıtabı ındırdım en yakın zaman da okurum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Mar, 2007 10:53

Smile)))))) İyi ki sende varsın

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.