Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ISTEYIN YETER
 Pts 22 Oca, 2007 20:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

MERHABA ARKADASLAR BEN ARANIZDA COK YENIYIM BOYUM :1,65 SIMDIKI KILOM 57 NORMAL SAYILIRIM HERHALDE.BENDE KILO VERME HIKAYEMI ANLATMAK ISTIYORUM UMARIM FAYDASI OLUR.UNIVERSITE YILLARIMDA SUREKLI OLARAK 53 KG DA KALDIM.FAKAT IS HAYATINA ATILINCA DUZENLI OLARAK 3 YILDA 10 KG ALDIM.ARTIK ESKI KIYAFETLERIME SIGAMIYORDUM VE 42 BEDEN FILAN OLMUSTUM KIYAFETLERIMI YIKADIKCA O PANTALONLARIN GENIS HALI BENI RAHATSIZ ETMEYE BASLADI HEM DE COK ARTIK YEMECEGIM DIYIRDUM AMA GENE YIYORDUM.

NEYSE GECEN YAZ ARTIK KARARIMI VERDIM BU YAZ BIKINILERIME SIGMAK ICIN KILO VERMEM GEREKTIGINE VE EN ONEMLISI DE SAĞLIKLI OLMAK ICIN BUNU YAPMAM GEREKIYORDU.TUM CESARETIMI TOPLAYIP SPOR SALONUNA YAZILDIM.HAZIRAN AYINDA SABAH 8 ISE BASLIYORDUM AKSAM 8 DE ISTEN CIKIYORDUM 8,30 SPOR SALONUNDAYDIM VE COK DEGIL HER AKSAM 40 -45 DK KADAR SPOR YAPTIM VE DUZENLI SEKILDE HAFTADA 1 KG VERDIM.1,5 AYDA TOPLAM 6 KG VERDIM.GAYET NORMAL YANI SU AN HALA AYNI KILOMDAYIM.

ANLADIM KI BU ISIN SIRRI SABAH KAHVALTI YAPMAK OGLEN FAZLA YEMEMEK ARADA ABUR CUBUR ATISTIRMAMAK VE AKSAM YEMEĞİNİ AZ YEMEK VEYA MEYVA YEMEK BURADA YANLIŞ BISEY SOYLEMEK ISTEMEM BEN AKSAM YEMEGI YERINE MEYVE YEDIM CUNKU SPOR SALONUNDAN CIKTIGIMDA NERDEYSE AKSAM 9,30 OLUYODU VE EVE GELMEM 10 U BULUYORDU E ZATEN YORGUNSUN CANIN YEMEK YEMEK ISTEMIYOR YANI.

İŞALLAH BURDAKI HERKES IDEAL VE EN ONEMLISI SAĞLIKLI OLAN KILOSUNA KAVUSUR EN ONEMLISI ISTEMEK VE HAREKET ETMEK GERCEKTEN COK FAYDASI OLUYOR YAZ GELSIN GENE BASLAYACAGIN SPORA....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Oca, 2007 09:05

merhaba ben de sizin gibi akşam yemeğin de çorba varsa şayet bir tabak çorba yoksa meyve (1 adet) yiyorum. Şu bi gerçek vermemiz gereken kilo ne kadar az ise o kadar zaman alıyor ondan kurtulmak. benim boyum 168-169 falan kilom benim de üni yıllarında standart 54 tü ve çok düzensiz beslenirdim. Okul bitti işe başladım ve oturarak çalıştığım için kilo almaya başladım 1.yıl 56 2 yıl 58 oldum bi de sigarayı bıraktım 5 ay önce 1 haftada 2 kilo daha alıp 60 oldum. kahvaltı yapmıyorum vaktim yok öğlen gelen yemekten ekmek ve kızartma + kırmızı et yemeden normal olarak geçiştiriyorum akşam eve gitmem 18:30 u buluyor. Kondisyon bisikleti aldım her akşam (bazen aksaklıklar çıkabiliyo ama genelde her akşam) 1 saat bisiklet ve en az 200 yarım mekik çekerek 2 ayda 55 e düştüm şimdi 54-53 için çabalıyorum tabi verdiğim kiloları almamak için de Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Oca, 2007 10:46

bende biraz daha kılo vermek ıstıyorum ama yazı beklıcem kısın pek olmuyor evde de alet olmadıgı ıcın kılomu korumam lazım keske kahvaltı edebilsenız bende evde yapamıyorum işte yapıyorum zaten iki dilim kepekli ekmeğin arasına 1 dilim kasar peynırı bide domates zeytın cay filan ne güzel oluyo...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Oca, 2007 12:49

ANELYA merhaba,

Başarmış birinin hikayesini bizimle paylaşması beni çok mutlu ediyor.Benim nezdimde diğer arkadaşlarımıda mutlu ediyor.Bizler örnek olacağız,motive edeceğiz ki karşımızdaki kişide bir nebzede olsa örnek alabilsin bizi.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Oca, 2007 17:21

tesekkurler leylii ama hersey insanın içinde bitiyor biliyomusun onemli olan degişime hazır ve ısteklı olmak mesela ben spor salonuna yazlırken ay nasıl gidicem saat geç, ortam müsait olurmu hani insan kendini kasarya biraz acaba rahat calısabilirmıyım aletler bos olurmu, çok kalabalık olurmu aklımda bırbır soru vardı ama allahtan cok rahat bır ortamdı 13 yasındakı erkek yegenımle ve eskı arkadaslarımla karsılastım orada gule oynaya gectı zaman hıc sıkılmadım.bu mesajı okuyan arkadaşlara sesleniyorum boyle bısey dusunuyorlarsa yanında olmaktan keyıf aldığı birisi ile spora yazılsın arkadas olur komsu olur zamanın nasıl gectıgını anlamıyor ınsan birde ikiniz birbirinizi motive ettiği için güzel oluyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Oca, 2007 18:45

Smile BİLMEM Mİ 33 KG OLDU.27 OCAKTA 1 YIL OLACAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 AYDA 30KG VERDİM.ŞİMDİ HERŞEY SÜPEEEEER.SPOR YAPMIYORUM AMA YÜRÜYÜŞLERİM VAR.SABAH ve AKŞAM. (toplamda 20dk Smile )

Yeme düzenin dengeye oturdu.Dile kolay 33kg vermiş olmak.SABRIN SONU SELAMEET.Sizleri seviyorum...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Oca, 2007 10:47

COK TEBRIK EDERIM İRADEN GERCEKTEN COK GUCLUYMUS SAKIN YURUMEYI BIRAKMA BİDE DOKTORA GIDIYOMUSUN BILMIYORUM AMA SEKER VB TESTLERI YAPTIR CANIM BEN DIYETISYENE GITMISTIM BI ARA O TESTLER YAPTIRMISTI BANA SONUCLAR NORMAL CIKMISTI.SONUCTA SAĞLIK BU ONEMLI BAYAGI KILO VERMISSIN CUNKU BEN DEVLET HASTENESINDE YAPTIRDIM DIYETISYENDE ORADAYDI ZATEN...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 25 Oca, 2007 09:43

Doktora gidiyorum elbette kontrollerim ve tetkiklerim oluyor..Kalp Yetmezliği var bende anelya.Herşey normal düzende seyrediyor.Ama Diyetisyene gitmedim bu süre zarfında.Listem yoktu asssla .Sabah 2 dilim kepekli ekmek ,1 dilim peynir yemedim.Canım ne istiyorsa o an.Meyveyse meyve,ketentohumlu yogurtsa o.Sadık kalamam asla listelere.

Diyeti asla ÖLÜM ORUCU gibi algılamadım.Geçen gün arkadaşlarımla sinemaya gittim 1 seneden fazladır cola tüketmiyordum.Cola içip ve Patlamış Mısır yedim.Diyetteyken bile.Leblebiler,fındıklar,bademler ,ton balığı,cips,kuruyemiş.Bunları yiyerek kilo verdim ben.Ama ölçüsünü bilerek Wink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.