Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 bir haftada 2kg
 Sal 19 Arl, 2006 10:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sevgili başak beni merak ettiğini yazmışsın.evet dibe doğru gidiyorum bir haftada 2 kg almışım ....hareketlerimin kısıtlanması ve önüme gelen herşeyi süpürüp silmemin neticesi bu...her sabah yürümek için kendimi şartlandırdığım halde tam tersi bütün gün evde oturuyorum.markete bile arabayla gidiyorum...sanırım depresyona girdim...ben hiç abur cubur yemezdim şimdi ona da dadandım...bana ne oluyor bilmiyorum..sanırım destek alacam...
beni düşünmen beni çok mutlu etti arkadaşım...desteklerinizle bunun üstesinden geleceğim...her mevsim güneşli bir şehirde yaşamanın avantajlarını kullanmıyor olmam da bir hata değil mi....neyse şimdilik benden bukadar....sevgiler....

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Arl, 2006 10:47

tuna bizimle kal benimde böyle dönemlerim oluyor .artık olsun istemiyorum.geçen yazbaşı verdiğim 15 kiloyu kışın geri aldım malesef onları tekrar vermem lazım ve bu sefer daha zor olacak. zararın nersinden dönersen kardır diyorum.sağlıklı bir şekilde beslendiğin zaman daha mutlu ağlacağını düşünüyorum.benimde kedimi yemeğe verdiğim dönemler oldu ama o zamanlar sanki iç huzurumu kaybediyorum .bu sefer sizlerleyim daha iyi olacak diyorum (o yüzden benim için değerlisin) kendine iyi bak Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Arl, 2006 10:52

tuna benimde geçen hafta böyle bir dönemim oldu.. ama diyet kardeşlerim (özellikle şeri)sayesinde kendimi toparladım..sakın kendini bırakma.. ben de her sabah yürüyorum ..inan evden çıkana kadar.. yürüyüşün bittiğindeki mutluluk ve iç huzurun tarif edilemez.. insan kendine daha çok güvenmeye başlıyor.. yaa sonuçta savaştığımız şey kendi metabolizmamız.. yani aynı bilgisayara karşı satranç filan oynamak gibi.. burda bilgisayar biziz.. kendimizi tanıyoruz ve tüm kozlar elimizde bu nedenle bence bırakma.. depresyona spor çok iyi geliyor.. yürüdüğüm günler manik şekilde dolaşıyorum.. dibe vurmak diye bişi yok canım bak hepimiz aynı amaç için buradayız ve sen yalnız değilsinnn

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Arl, 2006 14:08

Sevgili Tuna,
Hemen cevaplama inceliğini göstermene çok mutlu oldum.O kadar çok söylenecek şey var ki..ama özü şu:
"İyi ya da kötü her şey geçicidir.Bizim bu durumlardaki tepkilerimiz önemlidir.
sıkıntılı durumları az hasarla atlatabilmek için, birbirimize destek vermemiz yararlı olacaktır.Sana ve aynı durumdaki arkadaşlara faydası olabilir düşüncesiyle bâzı yazılar kopyalayacağım ama şu anda yoğun iş temposunda bu zor olacak.
En kısa zamanda yazılarınızı göndermeyi deneyeceğim.Yanındayız, seni seviyoruz ve
her ne varsa seni üzen, inan hepsi geçecek...
İlk fırsatta görüşmek dileğiyle, sevgimle..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Arl, 2006 03:43

evet canlarım, pes etmek hiç biz diyet kardeşlerine göre değil, pes etmek ancak desteği olmayan kendi halinde hiç bişeyi önemsemeyen kişilere göre... Kaybedecek hiç bişeyi olmayanlara göre...
Eminim burdaki sıcak sevgi ve güveni kaybetmemek uğruna kimbilir kaçımız en zor zamanlarımızda birbirimizden güç topluyoruz. O açıdan burda olduğum için ve sizleri tanıdığım için ben gerçekten çok şanslıyım.
Evet bu sıralar ben de dayanamıyorum, yeme sevdam gene beni alt etti,
ama bu demek değildir ki yarına umutla başlayamam, bu demek değildir kardeşlerime güç verirken kendim de güçlenemem..
Evet bugünki güçsüzlüğüm yarın beni nasıl kamçılayacak nasıl hırslandıracak bilseniz..
Bunun en büyük nedeni arkamda KOSKOCA BİR KARDEŞLİĞİN olması.
Sizlere güveniyorum, yılmak yok, pes etmek yok..
Kendinizle birikte beni de daha güzele taşıyacaksınız,
ben gücümü sizden alıyorum..
Şimdilik sevgiyle kalın..
Yarın sabah yepyeni umut dolu aydınlık bir günde tekrar görüşürüz..
Hoşçakalın.
Haa.. şunu unutmayın, sizleri çoookkk.. seviyorummm..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Arl, 2006 12:16

Alıntı

NE GÜZELDİR...
DÖRT GÖZLE BEKLEDİĞİNİZ BİR HABERİN GELMESİ...
AĞRININ DİNMESİ...
YILLAR SONRA BİR GÜN BİR YERDE, ÇOCUKLUĞUNUZDA ANNENİZİN SİZİN İÇİN YAPTIĞI KURABİYELERE RASTLAMAK...
YAĞMURDAN SONRA AÇAN GÜNEŞ...
BUZ GİBİ SOKAKTAN SICACIK EVE GİRMEK...
YORGUNLUKTAN BİTMİŞKEN YATAĞA UZANMAK...
TUTTUĞUNUZ TAKIMIN EZELİ RAKİBİNİ YENMESİ...
NE GÜZELDİR...
KIZGIN KUMLARDA UZUN UZUN YATTIKTAN SONRA, BEDENİ DENİZİN SERİNLİĞİNE BIRAKMAK...
SABAHLARI KIZARMIŞ EKMEK KOKUSUYLA UYANMAK...
BİR DOKTOR MUAYENEHANESİNİN KAPISINDAN ŞÜPHELERİ DAĞITMIŞ OLARAK SEVİNÇLE ÇIKMAK...
YAZ SICAĞINDA, BİR ÖĞLE UYKUSUNUN MAHMURLUĞUNU, BUZ GİBİ BİR DİLİM KARPUZLA ATMAK...
BİR BAHÇENİN ÖNÜNDEN GEÇERKEN DUYDUĞUNUZ HANIMELİ KOKUSU...
SABAH UYANIP, O GÜN TATİL OLDUĞUNU HATIRLAMAK...
"ARTIK BİTTİ" DERKEN SİZİ ARAYIVERMESİ...
YAŞLI ANA BABANIZIN HALA ÇALDIĞINIZ KAPININ ARKASINDA YADA HATTIN ÖBÜR UCUNDA OLMASI...
NE GÜZELDİR...
FIRINDAN YENİ ÇIKMIŞ EKMEĞİN KÖŞESİ...
BİR KÖŞEDE BİRBİRİNE SARILMIŞ UYUYAN KEDİ YAVRULARI...
EVİNİZDEN, PİŞMEKTE OLAN ETLİ BİBER DOLMASI KOKUSUNUN YAYILMASI...
SOĞUKTAN TİTRERKEN ELİNİZE TUTUŞTURULAN BİR BARDAK ÇAY...
METELİKSİZ BİR GÜNÜNÜZDE ÇOKTANDIR GİYMEDİĞİNİZ CEKETİNİZİN CEBİNDEN PARA ÇIKMASI...
UZUN, SICAK BİR ÇINARALTI...
SABAHTAN BERİ AYAĞINIZI VURAN AYAKKABILARI ÇIKARDIĞINIZ AN...
SUDAN BİR SEBEPLE KÜSTÜĞÜNÜZ ARKADAŞINIZLA BARIŞMANIZ...
NE GÜZELDİR...
YIKANMIŞ, ÜTÜLENMİŞ, MİS GİBİ KOKAN YATAK TAKIMLARININ KOYNUNDA UYUMAK...
BİR SANDALIN KENARINA OTURARAK BACAKLARI DENİZE SALLANDIRMAK...
EN SEVDİĞİNİZ YEMEĞİN İLK LOKMASINI AĞZINIZA ALDIĞINIZ AN...
AMA EN ÖNEMLİSİ NEFES ALMAK, KONUŞMAK, DUYMAK, YÜRÜMEK, GÖRMEK, ANLAMAK...
NE GÜZELDİR...
VE NE GÜZELDİR;
ARKADAŞLARINIZDAN, SEVDİKLERİNİZDEN, SEVGİLİNİZDEN ALACAĞINIZ SICACIK BİR MERHABA...

en üzgün olduğum anlarda bile bu yazıyı her okuduğumda yüzüme kocaman bir gülümseme yayılır...umarım okuduğunuzda sizin yüzünüzede gülümsemenin aydınlığı vurmuştur...

sevgilerimle.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Arl, 2006 12:17

Tuna seni seviyorum, dayan lütfen!..

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 21 Arl, 2006 18:51

Bizi bu hallere düşüren "diyet" utansın, demek geldi içimden.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.