Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Kas, 2006 23:07
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tavsiyeleriniz için çok teşekürler.ihtiyacım olduğunda birinin yanımda olması çok güzel. sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Kas, 2006 23:29

sevgili besdem,bir sorum daha olacak keten tohumunun ve lahana suyunun zayıflamaya gerçekten faydası olur mu?duyduğuma göre yağ yakmaya faydası varmış.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 29 Kas, 2006 15:38

slm leylii
işin ilginci başladığımdan beri spor yapamadım şu son 1 hafta aksi gibi işten eve 9 civarı dönüyorum. işim gereği sabahtan akşama kadar oturmak zorunda kalıyorum. buna rağmen diyete başladıktan sonra kolum kanadım kırıldı. açıkçası ne olduğunu bende pek anlamadım. unutmadan geçen arkadaşlarımdan bir tanesi office yoga diye bir program göndermiş bilgisayarınıza kuruyorsunuz hatırlat dediğinizde 3 saatte bir kendi kendine açılıyor http://rapidshare.com/files/5289095/officeyoga.exe.html linkinden indirebilirsiniz.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Kas, 2006 01:11

nasıl istersen AURYN..
Çok sık giremiyorum..en azından tüm sorulara toplu olarak cevap verebilirim sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Kas, 2006 01:41

sevgiler.. ben hiç bir besinin yağ yaktığına dair bilimsel bir kaynağa rastlamadım..keten tohumu, içerdiği omega 3 yağ asiti nedeni ile tavsiye ettiğimiz bir besin türüdür.. omega 3 kanın akışkanlığını sağlayarak kollesterolün düşürülmesinde etkili bir maddedir.içerdiği lifler ve.bitkisel östrojen ihtiva eden ligninlercede zengindir.. ancak kalori kısıtlı bir diyette en fazla günlük 1 tatlı kaşığı kullanılması yeterlidir..aynı etkiyi haftada 2 kez balık yiyerek ve hergün 2 ceviz yada 5-6 ad fındık yiyerekte sağlamanız mümkün..1-2 tatlı kaşığı tüketildiğinde tüm lifli gıdalar gibi tokluk hissi yaratması mümkün ..bu tarz yağlı tohumları tazeliğinden emin olarak tüketmeniz yerinde olur.öğütülmüş olarak buz dolabında saklama süresi 1 aydır.. bayatlatmamaya dikkat etmek gerekir çünkü bu tip yağlı tohumlarda aflotoksin üreme riski yüksektir.. ayrıca pişirerek kullandığınızda içerdiği sağlıklı yağ asitleri okside olabilir.. lahana çorbası..diüretik vücuttan su attıran maddeler içeriyor.. su kaybı zayıflama değildir..içilebilir.. zengin vitamin ve kükürtlü mad. içerir.
zarar vermez ancak herşeyin fazlası zararlıdır..ayrıca yağ yakıcı bir özelliği yoktur.. sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Kas, 2006 14:06

teşekürler besdem.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.