Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 115, 116, 117

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Ağu, 2011 00:08
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

haklisin canim aslinda cok güzel kilo verilebilirdeeeee sabredebilene.. Smile aksam olunca 1 bardak su iciyorum, sonrasinda 1 kase corba sonra ne varsa biraz yiyorum midem patlicakmis gibi oluyor.. bende sorun uyku düzensizligi. aksam coook gec yatiyorum bazen sahuru bekliyorum, sabah namazindan sonra uyuyuyorum, ögleye kadar yatinca metebolizmada yavas calisiyor uyku halinde.. hayirlisi bakalim. 1 hafta oldu türkiyeden geleli. geldigimde kilom 72,5 ti sabah tartildim 71,6 cikti.. bayrama 70 olursam sükredicem..

seninle tatilden önce kilolarimiz ayniydi galiba.. 6li rakamlardaydik. hayirlisiyla bayramdan sonra son gazla yine baslar ve bu defa hedefe ulasmadan pes etmeyiz..

kimsecikler gelmez oldu sayfamiza.. herkes ramazan ayinda cok yogun galiba.. garip kaldi sitemiz. elmayra ablamizin viiiin limiti dolmustur, degilse bizi yanliz birakmazdi Smile miray türkiyede henüz, pink ne yapiyor merak ediyorum. fatma ablamiz vardi, yaren vardi, papatya abla vardi rüzgargülü vardi.. daha coooook arkadasimiz vardi.. hepsini cok özledim, gelselerde yine eskisi gibi hep birlikte versek kilolarimizi..

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Ağu, 2011 14:35

EVET TUAnacıgım aynı kılolardaydık ve şimdide aynı kılodayız:(ama olsun verıcez inşallah benımde uyku duzenım yok ..gunduz uyuyorum bende..
tılkının donup dolasacagı yer kurkçu dukkanı bılıyosun bız nasıl donduysek onlarda donecek helede ramazanda alınan kılolardan sonra..bayrama kadar 70 olmıyı planlıyorum bende bakalım nasıp ben elmden gelenı yapıyımda

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 Eyl, 2012 19:59

MErhaba arkadaşlarr ben yeni üye oldumm artık bende yarışa katılabilirim Very Happy kurban bayramına kadar gözle görülür bi şekilde zayıflamam lazım ama bakalım olucakmı kurallar falan demişsinizama ben kurallar nerede bulamadım yavaş yavaş öğrenicem sanırım Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 Eyl, 2012 20:00

MErhaba arkadaşlarr ben yeni üye oldumm artık bende yarışa katılabilirim Very Happy kurban bayramına kadar gözle görülür bi şekilde zayıflamam lazım ama bakalım olucakmı kurallar falan demişsinizama ben kurallar nerede bulamadım yavaş yavaş öğrenicem sanırım Smile Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 23 Eyl, 2012 20:00

Selamm herkese bende yeniyim Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Eyl, 2013 08:15

Merhaba. Ben de yeni katıldım aranıza. 54 kiloyum. Birlikte zayıflayalım mı?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 115, 116, 117

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.