Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 May, 2012 22:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

HAYAL CANEM HERKESİ DİYET MODUNA SOKMAYA DEVAM DEMEK Smile BEN SENİ Bİ DİYET MODUNA SOKAYIM DA GÖR Smile http://www.youtube.com/watch?v=FAdkvjupeWQ&feature=fvst BU LİNKTEKİ VİDEOYU 2 DEFA UYGULA SABAHLARI CANEM BİDE YÜRÜYÜŞ DEĞME KEYFİNE Wink BEN BUNU 2 DEFA UYGULAYACAĞIM BİDE 30 DK YÜRÜYÜŞ YAPICAM YEDİKLERİMİ DÜZENLİCEM Smile DAHA DOGRUSU TATLILARI KALDIRCAM :p 2 AYA ARTİST OLCAZ Smile HAYDE BAKALIM DİYET MODUNA Smile Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 17 May, 2012 21:46
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ah ah benim hayatımda sebze dışında hiç bişeye yer almadı resmen.egzersizde yapıyorum yürüyüşde 6 - 7 saat alışveriş gezmesi tabii oturmaksızın sayarsa egzersiz limitimide epey zorluyorum sanırım.ama evimde olmadıım için kendimi doğru düzgün diyete adamamış gibi hissetsem ve günde 1 iloya yaın eri yediğim düşünülürse eve gittiğimde nasıl tartı yüzüne bacam bilmiyorum=

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.