Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yoo ! 14 kiloluk hedef ve yepyeni bir başlangıç
 Cmt 03 Mar, 2012 01:13
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Rolling Eyes merhaba forumu gördüm ve oldukça faydalı buldum iyi ki böyle forumlar var bazen diyeti yalnız yapmak motivasyonu bozabiliyor öncelikle hikayemden bahsedeyim istiyorum aslında buraya hergün yediklerimi yazıp önerilerinizi almak isterim çocukluğumda hep kilolu bi kızdım ve ergenliğe geçince spor ve diyetle 65 kilodan 55 e indim bu kilo veriş beni cok motive etmişti 3 sene kilomu koruyabildim şu an üniversite öğrencisiyim ve hiç dikkat etmediğim ve bir düzen kuramadığım için eski kiloma geri döndüm çok mutsuzum aslında diyet hakkında cok şey biliyorum cünkü bu konuyla cok ilgilendim nerdeyse bütün yiyeceklerin kalorisini biliyorum ne yapılması gerektiğini bilip de yapmayanlardanım artık bir istikrar kurup hem başkalarına yardımcı olmak hem de zayıflalmak istiyorum

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Mar, 2012 01:20

bgün sabah 1 dilim krem peynirli cavdar ekmeği( zeytinli) 1 bardak sade kahve
öğlen 1 dilim menemen soslu cavdar ekmeği yedim sigara da kullanıyorum bu arada akşam 1 porsıyon soya soslu tavuk 1 kase pilav ara da 1 browni kuçük intense 1 sade turk kahvesi

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 04 Mar, 2012 09:16

hosgeldin hackberry cim... guzel yerdir burasi Smile
inan bilmemekten kilo almadim bende,bildim ama yine de yedim. hasili yeniden basladik. istersen obur sayfaya gelebilirsin. orada toplaniyoruz. yeni sayfa. \
bu arada turk kahvesine bayilirim,AZ SEKERLI Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.