Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 selam hepımızın ırademızı kuvvetlendırmemız gerek..
 Cum 13 Oca, 2012 14:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

18 yasındaym. gecen sene 90 kusur kılomdan 75 dusmustum tekrar epey kılo aldım 88e cıktım. ve bu sene mezunıyet torenım var zayıflamam gerek ama bır turlu gereken ıradeyı toplayamıyorum cogu kılolu ınsanın zorlandıgı durumdur heralde ırade cıkollataya karsı ıradem hıc olmadı yemeden yapamıyorum ama bı yandan da ozguvenımı kazanmam gerek buda benı zayıflamak zorunda hıısssını veren bır sey ama zorlanıyorum ıste her gun dıyete baslıyorum demek hepimız ıcın kolay bunu surdurmek ıse cok zorr....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Oca, 2012 18:45

semos demiş ki:
18 yasındaym. gecen sene 90 kusur kılomdan 75 dusmustum tekrar epey kılo aldım 88e cıktım. ve bu sene mezunıyet torenım var zayıflamam gerek ama bır turlu gereken ıradeyı toplayamıyorum cogu kılolu ınsanın zorlandıgı durumdur heralde ırade cıkollataya karsı ıradem hıc olmadı yemeden yapamıyorum ama bı yandan da ozguvenımı kazanmam gerek buda benı zayıflamak zorunda hıısssını veren bır sey ama zorlanıyorum ıste her gun dıyete baslıyorum demek hepimız ıcın kolay bunu surdurmek ıse cok zorr....
aynı durumdayızz Sad 67yim bende 48 den çıktım dyetsyene başladım diyete başlayamadım birlikte hareket edelim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Oca, 2012 20:46

Eveet 'aynı durumdayız' kısmına katılıyorum Very Happy semos; hatta seninle aynı kaderi paylaşıyoruz kilomuz bile aynı Very Happy bende 88 e 70 den çıktım zaten 70'i bir geçtin mi gerisi çok hızlı geliyor. Özgüven eksikliğine gelince bende öyleydim düne kadar ve birden fikrimi değiştirip bir şeyler düşündüm şimdi olaya bakış açım çok farklı seni de etkileyebilmeyi çok isterim:) konuya gelince seni çok iyi anlıyorum ama en azından şöyle düşün kiloyu biz aldık ve ancak biz verebiliriz. Şimdi kendini güzel hissetmiyor olman güzel olmadığın anlamına gelmiyor ki. Evet biraz fazla çabalamamız gerekiyor, biraz da vakite ihtiyacımız var ama olsun dönüşü olmayan bir şey değil ki bu. Mesela ben tamamen yiyerek kilo aldım, önceden kendimi çok güzel hissederdim çokta zayıftım ama sınavlar, spor yapmamalar senin gibi çikolata krizleri sayesinde bu hale geldim. Bu da demek oluyor ki,kendi isteğimle aldığım kiloları göre kendi isteğimle de verebilirim. O yüzden sakın bunu dert etme. Mezuniyetine daha epey bir süre var. Senin o zaman geldiğinde süper bir fiziğe sahip olmanı durduran tek şey sensin. Karar ver ve başla, gerisi zaten mükemmel olacak emin ol.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 30 Oca, 2012 20:52

Hatta gel beraber başlayalım madem sürdürmek zor, zorluğu beraber aşalım Smile Sende kendimi gördüm resmen Smile o yüzden senin hissettiklerine cevap verebilir hissettiklerime de cevap bulabilirim diye düşünüyorum Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 31 Oca, 2012 01:21

aynen aynen. başlayalım ben yarın başlıyorum bi sağlık problemim de yok istersen diyet listemi değiştikçe sennle paylaşablrm Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.