Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 16 Mar, 2010 14:07
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yalnız değilsin canım,
herzaman yanındayım.
(yanındayız diyet kardeşleri olarak..)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 17 Mar, 2010 20:48

dün işten çok yorgun geldim o yüzden yürüyüş yapamadım.Akşam yemeğine kadar yememe de dikkat ettim.Ama akşam dışarda yedik ve şeytana uyup lahmacun yedim.Üstüne de tulumba. Embarassed Sabah tartılmayayım dedim ama dayanamadım ve hüsran Sad
78,7 kilo geldim hala şişlik de var sanırım ama kilom beni çökertti.Daha iradeli olmalıyım.BU gün çok iyi gitti.Çocuklarıma yaptığım pasta ve böreklerden birer kibrit kutusu kadar yiyerek yaptığım kaçamağı saymazsak Embarassed
ama gün boyu çok iyi gittiği için çok pişman değilim.Ama yürüyemediğim için üzgünüm.Evde koşu bandım vargenellikle saat 16 ya da17 gibi yürümeye çalışıyorum.Saat 19 dan sonra da yürüsem faydası olur mu acaba?(sen boğazına dur deme istediğin kadar yürü neye yarar dediğinizi duyar gibiyim Wink )

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 18 Mar, 2010 13:52

OH BE!Sonunda az da olsa bir düşüş başladı kilomda Very Happy Bu saban 78.3 geldim.Encok canımı sıkan verdiğimi alıp tekrar vermeye çalışmak Crying or Very sad Ama bir daha vücuduma yenilmeye niyetim yok.Bakalım pazara kadar hedefime ulaşabilecekmiyim. İnşallah...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Arl, 2011 15:35

merhaba! ben yeni katıldım aranıza. benimle aynı sorunları yaşayan insanların olduğunu bilmek ne güzel bende kendimi yalnız hissediyodum bu konuda. 53 kg ile hamile kaldım 88 kg ile doğum yaptım, emizrme döneminde de kilo aldım zar zor şu an 80 kiloyum ve artık kendimden nefret eder oldum aynaya bakmaya korkuyorum. ve her gören sen noldun diyo. sinir sistemim alt üst olmuş durumda. eski halimi özledim. s yada m beden giyerken birden 3xl giymek gerçekten çok zormuş. defalarca diyete başladım. pazartesi başlayıp salı bozuyorum. ama inşallah sizlerinde sayesinde bu sefer bozmayacağım lütfen bana sizlerde destek olun. hepbirlikte başaralım

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.