Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 13:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tuana iremcim,moralini bozma kardesim.
bende gercekten artik iradesizligimden cok SIKILDIM ve suan su dakika diyete basladim. kendime uzak degil yakin bi hedef koyup (kurban bayramina kadar) ona odaklanicam insallah. bu yeni baslangic icinde yeni bi sayfa actim. hadi bakalim hayirlisi!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:14

tuana ya yol gösteriyorum sana uymuyorsun ki? dediğim gibi yapsan kaçamaklara son verirsin hem de zor olmaz o zaman rejim.. bende mesela gece 1 tane diyet bisküvi yedim eskiden 3 tane yerdim ama 1 tanesini anca bitiriyorum sabah çikolata yediğim için.. gece bide aradan zaman gecınce ceyrek seftalı ceyrek armut yedim.. yine yiyorum yani.. Wink sadece kalorilileri gündüz az kalorilileri akşam ve gece yiyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:15

düşün çarşamba perşembe birinde hamburger birinde piliçburger yedim ama tek onları yedim yanına patates matates kola mola almadım Smile gündüz yiyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:16

tabi hergün onlar yenmez mesela bugün öğle yemeğimde 5 kaşık pilav yiyeceğim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:17

kaşık dediğim kepçe değil Razz normal yemek yediğimiz kaşıkla Smile sizde sınır koysanız öyle süper olur gündüz nasılsa diye de çok abartmayın canım Smile sınırlı olsun yine de Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:20

tuana bak 9,5 kilo vermişsin bence devam etsen çok güzel sonuca gidersin giyemeyip sevdiğin kıyafet varsa onu giymeyi düşün ya da yeni alcam de Smile sana moral olsun Wink devam kızlar devam durmayın..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:22

onları yeseniz ne yemeseniz ne :S ne yapacaksınız ki fazladan yiyip geçici tat vercek ama sonrasında cup diye bi yerlerinize kilo olarak yerleşecek.. niye buna izin veriyorsunuz? sağlıklı olmanız ve görselde güzel olmanız mı önemli? o an yemeniz mi önemli?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 Eyl, 2011 14:54

ASLINDA BAKMAYIN ŞİŞKOYUM AMA GÖRSELLİĞE ÇOK ÖNEM VERİYORUM :s TERAZİ BURCU OLMAMDAN KAYNAKLANIYOR.. MESELA MEDYADA BİRİSİ KİLO ALSA KIZIYORUM Razz KENDİME BAKMADAN Smile NAPİİM BEN ÖYLEYİM Smile AMA ONLARDA DİKKAT ETMELİ CANIM.. O KADAR EKRANA ÇIKIYORLAR Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Eyl, 2011 23:19

bende zayıf olmak istiyorum aslında geçen kış diyete girmiştim ve 6 kg vermiştim sonra babam yurtdışından geldi diyet düzenim bozuldu gelen giden düzenli yemek yememeye başladım o yüzden diyet gidince bnm kilolarda kaldı hep zayıflayacağım diye diyete başlıyorum kısa bi zaman sonra kilo verdiğimde tekrar alıyorum spor yapmaktan sıkılıyorum sporu bıraltığım anda kilo alıyorum istediğim kiloya kavuşamadım hiç yardım edin bana lütfen

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.